EN|RU|UK
 Форум Украины(618504)
  80  1
Тему создал: майка

Відкрита відповідь кризі

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко переконана, що тільки відкритість, доступність і повна торгівельна комунікація між країнами може дати відповідь на стійку систему протидії фінансовій кризі. Про це вона заявила, виступаючи на круглому столі "Конкурентоспроможна Європа" у Бонні (Німеччина).

"З досвіду нашої країни можу сказати, що після початку кризи ми випробували дві моделі: і максимальна закритість внутрішнього ринку, захищаючи своїх внутрішніх товаровиробників, і максимальна відкритість країни також як аспект боротьби з кризою. Можу твердо сказати, що абсолютно не виправдовує себе закритість країни як технологія захисту від кризи. Тільки відкритість, тільки доступність, тільки повна торгівельна комунікація між країнами може дати відповідь на стійку систему протидії будь-яким кризовим явищам", - пояснила Юлія Тимошенко.

І саме тому сьогодні чинний уряд, сказала вона, дуже багато зусиль спрямовує для того, щоб між Україною і ЄС якомога швидше була підписана Угода про асоціацію і про зону вільної торгівлі. "Сьогодні це є наша стратегія і в цьому ми бачимо успішне економічне майбутнє України", - підкреслила Прем'єр-міністр.

Юлія Тимошенко, крім того, зазначила, що Україна як країна, яка знаходиться в періоді трансформації і становлення справжньої соціально-ринкової економіки, має у повному обсязі вивчати досвід держав, що успішно борються з кризою.

"Безумовно, всі країни пережили стрес – світову фінансову кризу. Але не можна не відмітити, що на фоні кризи і під час кризи потужна команда європейських країн ще раз отримала підтримку людей. І це говорить про те, що всі тактики і стратегії, які були обрані під час боротьби зі світовою кризою, заслуговують на велику увагу і вивчення деталей. Для нас принципово важливо вивчати кращий досвід і адаптувати його до України", - підкреслила глава українського уряду.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Николай М, NNN, Пан Штопель, Слава Украине 706c8f12, Олег Хардин, Gabriel Monte, Вадимир Каракай, Саша Крест, sulima ivan, Володимир Павлович, Colt, Vasyl Moroz, Тигрос Липинидис, Chanel 3256, SergTranscarpathian, Max Tik, Леонид Днепр, Юрий Орлов 82996db3, Олександр Філіпов, rdjirov, Igor Lyashenko 37b3b0fe, Игорь Шульга 6b022286, sergik, Антип61, Ярослав Михайлович 1d510d26, Larisa_BY, aquarius580 ., war3, violator, не олигарх, Ринат Амедов, Юлия Пэтра, denis superman, Елена Елена aaead71e, Петр Диброва 19fd0268, ГАБРИЭЛЬ, Fobos, Артур Пирожков 0437828b, Mikhail Saveliev, Ларик Гор, Спадарыня Марыся, Yakov Divny, Володимир Букарєв, Galyna Kravchuk 2f98b0eb, botoks, Khmelnitskiy, Артм Воронцов, Николай Сиротюк 3945044c, Степан Иванов 8d06009e, Богдан Заброцький f86750a5, soren, Urs, Лео Кот, ukr bonifatio, ХОРТ
 Всего на сайте: 172 писателя
 
 
 
 
 
 вверх