EN|RU|UK
 Форум Украины(618362)
  111  1
Тему создал: майка

Юлія Тимошенко. Працювати в ім'я людини

10 грудня в Україні та в усьому світі відзначається Міжнародний день прав людини. Цього дня у 1948 році Генеральною асамблеєю ООН було прийнято Загальну декларацію прав людини – перший міжнародний документ, який задекларував рівність прав і свобод всіх людей.

За 18 років незалежності Україна закріпила у світі статус вільної демократичної держави, громадяни якої мають рівні права та свободи, закріплені Конституцією, а органи влади суворо стежать за її дотриманням.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко переконана, що всі органи влади в України мають кожним своїм кроком, кожним рішенням, спільними зусиллями підтверджувати цей статус.

Зокрема, для уряду дотримання та захист прав громадян завжди є головним пріоритетом, на якому базується державна політика України, і глава Кабміну зазначає, що, виконуючи свої функції, які покладені на нього суспільством, кожен посадовець повинен працювати у першу чергу в ім’я людини.

У своїй передвиборчій програмі "Україна переможе. Україна – це ти!" кандидат на посаду Президента Юлія Тимошенко зазначає, що вірить у місію України, яка полягає у створенні для себе та світу принципово нової, справедливої системи організації життя. "У цій системі кожна людина відчуватиме захищеність, духовну і матеріальну гармонію", - переконана Прем'єр-міністр.

Крім того, вона вірить в установлення справедливості та порядку і боротиметься за це. Зокрема, підкреслює Юлія Тимошенко, ніякі позитивні зміни і справедливість в країні неможливі без створення чесних, правосудних судів.

Суди вона пропонує вивести з-під політичного, адміністративного та корупційного впливу. "Ми зробимо їх фінансово незалежними від виконавчої влади. Люди безпосередньо обиратимуть і відкликатимуть суддів. Громадяни отримають право ініціювати дисциплінарні справи проти нечесних суддів. І усі громадяни зможуть звертатися до судів безоплатно, а малозабезпечені громадяни зможуть безоплатно користуватися адвокатськими послугами", - йдеться в програмі.

Крім того, Юлія Тимошенко переконана, що люди мають право отримувати чесну інформацію. Тому вона створюватиме для журналістів умови незалежності від влади та політизованого капіталу олігархії, а засади редакційної політики, які зроблять журналістів незалежними, отримають статус Закону.

Одним з основних своїх завдань Юлія Тимошенко вважає перемогу над бідністю та соціальною несправедливістю.
Зокрема, вона вірить в справедливий розподіл суспільного багатства. "Буде законодавчо збільшена мінімальна частка зарплати у структурі собівартості до рівня світових стандартів. Власники дрібних пакетів акцій підприємств отримають щоквартальну виплату дивідендів в повному обсязі. На розкіш будуть введені спеціальні податки", - йдеться в передвиборчій програмі.

Пенсії Юлія Тимошенко пропонує відкладати на особистий рахунок людини протягом усього життя. При чому розмір пенсії становитиме не менше 60% середньої заробітної плати, яку громадянин отримував до виходу на пенсію.

Допомога родинам, де є інваліди, становитиме не менше 2000 гривень на місяць і триватимуть запроваджені Юлією Тимошенко державні виплати при народженні дітей.

Прем'єр-міністр також виступає за відновлення виконання програми "Територія якісного життя", яка передбачає проведення комплексної реконструкції міст з сучасною соціальною інфраструктурою та дорогами європейського рівня. "Одразу після завершення кризи ми відновимо довгострокове іпотечне кредитування купівлі житла під 2-4% річних на 10-30 років", - додає Юлія Тимошенко.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
дмитро кук, V-roma, Tatyana Pomolova, Neutral13, Владимир Шатохин e8180b8c, 1BetarD, Сын Расеи, Alexandr Slavich, Bob2, shokolad, Wevelsburg, Эрнесто, Colt, Геннадій Бикодір adb80589, Боцман, Ali Hasan, Саша Саша Саша, Michail Postolaki 6064df17, Valera Butov, fresh guacamole, RustIck, Alexandr Lavrinenko, Yevgeniy Balalaykin, Ming Uing b56f719d, Клиф, Лео Кот, Otec Pigidiy, Valentyn Prymachenko
 Всего на сайте: 83 писателя
 
 
 
 
 
 вверх