EN|RU|UK
 Форум Украины(629618)
  218  30
Тему создал:

Предвыборная ситуация...все может решится в 1 туре...а может и нет..

Предлагаю обсудить ситуацию с точки зрения именно расклада, именно политтехнологий кандидатов, их правильных и неправильных шагов...без агитации и контрагитации...

Вот подборочка фактов, в принципе общеизвестных но хорошо систематизированных тов.Лещенко...Предлагаю ознакомится..
-----------------

Інтрига виборів президента 17 січня звелася до однієї цифри. Ідеться про величину розриву між Віктором Януковичем і Юлією Тимошенко у першому турі голосування.

За оцінкою експертів у штабах обох фаворитів, критичною для Тимошенко вважається перевага Януковича у десять та більше відсотків.

Це має пояснення як на рівні підсвідомості, так і реальних рейтингів.

Другий ешелон кандидатів - Ющенко, Литвин, Яценюк, Тігіпко, Симоненко, Гриценко, Тягнибок - більшою мірою базується в регіонах, які раніше відносилися до електоральних форпостів Тимошенко. Тобто, переконані у штабі БЮТ, отримані ними цифри в першому турі - це те, що недоотримала Тимошенко.

Технологи блоку Тимошенко вважають оптимальним, якщо у першому турі Янукович переможе з різницею в 5-6%.

"Навіть розрив у 7-8% - це погано, але теж не проблема, - каже один з учасників "ситуативної кімнати", де виробляються тактичні кроки кандидата від БЮТ. - Однак, якщо розрив досягне 10%, це - катастрофа".

Дистанція у першому турі між Януковичем і Тимошенко у 10% небажана з психологічної точки зору. 10 - це число, яке складається з двох цифр. І чисто емоційно цей розрив сприймається принципово інакше, ніж 9%.

Отже, головне завдання Тимошенко на перший тур виборів - це максимальне скорочення розриву. Тому що від цієї цифри буде залежати логіка усіх наступних подій та вчинків.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх