EN|RU|UK
 Форум Украины(618445)
  246  59
Тему создал: tryba

Черговий запуск ракети Булава закінчився невдачею

У середу вранці відбувся черговий пуск ракети "Булава", який, за непідтвердженими даними, знову закінчився неудачею.

Повідомлення про невдалий пуск "Булави" з'явилися в російських форумах і блогах, а також у норвезьких ЗМІ, після того як жителі міста Тромсе (Tromso) на півночі країни в середу вранці спостерігали незвичне атмосферне явище.

Як повідомляє сайт Itromso.no, приблизно о 7:50 за місцевим часом в небі з'явився об'єкт, який рухався по спіралі, а потім зник. Численні очевидці події зняли те, що відбувається на фото-та відеокамери. Знімки, зокрема, можна побачити на сайті Itromso.no.

Норвежці, що спостерігали незвичне атмосферне явище, звернулися до місцевих авіадиспетчерам, однак ті не змогли пояснити його природу.

Пізніше на форумі Flot.su, в розділі, де публікуються повідомлення про безпеку мореплавання і погоду, з'явилося повідомлення, в якому опублікували попередження, передане з Архангельська, про заборону навігації в деяких районах Білого моря у зв'язку з пуском ракет. Про те, що мова йде про пуск "Булави", пізніше написали багато російських блогерів.

Потім норвезькі ЗМІ стали публікувати коментарі місцевих військових і метеорологів, які заявили про те, що незвичайне атмосферне явище було пуском російської ракети. З посиланням на джерело в російському Міноборони телеканал TV2 повідомив, що запущена ракета - це "Булава".

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Хап Незабвенный, Пафнутий Крымский, Aлександр Alexsis, Ksenia VB, soren, AndyMariman, амфаш, не олигарх, maroon 5, Саша Крест, kalbasa, Vlas Nik, Павел Геращенко, Harib Da, Юрий Шмадченко, Anderer, Василий Гончаров, Alexandr Slavich, НаноБандеровец, Valeria Bartok 9edd6a5b, Саша Серьга, Urs, Сулла Фартовыйшописец, Вадимир Каракай, Ming Uing b56f719d, Ali Hasan, Galyna Kravchuk 2f98b0eb, Robert Chenk, Ozols, svetozar, vassa0103, NNN, Senator S 01a656ec, Stephan Bil, Andry Asmodeus, Duce, Игорь Шульга 6b022286, дератизатор, Gaydamaka Kozak, Володимир Вовкодав, Maxim Ak-Murza, Александр Пушкин 7b40c3f0, Yuriy Yurieff, Stuart Pearce, clexane, Vasil boyko ae5b3b16, Николай Некрасов, Андрей Веселовский, (unknown) bec83d0f, Кремль Руинов
 Всего на сайте: 159 писателей
 
 
 
 
 
 вверх