EN|RU|UK
 Форум Украины(624315)
  246  59
Тему создал: tryba

Черговий запуск ракети Булава закінчився невдачею

У середу вранці відбувся черговий пуск ракети "Булава", який, за непідтвердженими даними, знову закінчився неудачею.

Повідомлення про невдалий пуск "Булави" з'явилися в російських форумах і блогах, а також у норвезьких ЗМІ, після того як жителі міста Тромсе (Tromso) на півночі країни в середу вранці спостерігали незвичне атмосферне явище.

Як повідомляє сайт Itromso.no, приблизно о 7:50 за місцевим часом в небі з'явився об'єкт, який рухався по спіралі, а потім зник. Численні очевидці події зняли те, що відбувається на фото-та відеокамери. Знімки, зокрема, можна побачити на сайті Itromso.no.

Норвежці, що спостерігали незвичне атмосферне явище, звернулися до місцевих авіадиспетчерам, однак ті не змогли пояснити його природу.

Пізніше на форумі Flot.su, в розділі, де публікуються повідомлення про безпеку мореплавання і погоду, з'явилося повідомлення, в якому опублікували попередження, передане з Архангельська, про заборону навігації в деяких районах Білого моря у зв'язку з пуском ракет. Про те, що мова йде про пуск "Булави", пізніше написали багато російських блогерів.

Потім норвезькі ЗМІ стали публікувати коментарі місцевих військових і метеорологів, які заявили про те, що незвичайне атмосферне явище було пуском російської ракети. З посиланням на джерело в російському Міноборони телеканал TV2 повідомив, що запущена ракета - це "Булава".

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Ковтун Ярослав, Azamat Ibn Hasan Mamatraimov, Wevelsburg, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Юра Багтистов, Witness, aquarius580 ., Serega 62, Саша Киев, icecream 777551c8, David Vilson, Стрелок, fedjka - fedjka, Stephan Bil, 2Ghfdlf, Gar, andrew_sc, Vovcheg Zak, Teodor Darrizer, _Дід_, віктор федорович 31ee1569, DI GI, Maks Kolorto, Максим Атаманюк, Олег Сербин 10d6f9ec
 Всего на сайте: 76 писателей
 
 
 
 
 
 вверх