EN|RU|UK
 Форум Украины(617941)
  122  1
Тему создал: Крамаренко

Кримінальні авторитети повертаються в Україну, щоб допомагати Януковичу, - Ар΄єв

Народні депутати проникнуть в резиденцію Межигір’я, щоб подивитися, що з неї зробив Віктор Янукович. Про це заявив нардеп НУНС Володимир Ар΄єв на прес-конференції з нагоди міжнародного дня боротьби із корупцією.

”Народні депутати спробують потрапити в резиденцію Межигір’я, щоб подивитися, у якому стані історична будівля монастиря і, що будують на вкрадених 140 га державної власності”, - заявив Ар΄єв.

Народний депутат висловив занепокоєння ситуацією з резиденцією Межигір’я. Адже за словами політика, „кримінальні авторитети відчули, що до влади можуть прийти свої” і активізують свої дії.

„Насправді Межигір’я це тільки початок, це була тільки розминка. У мене є інформація з управління по боротьбі управління з організованою злочинністю МВС про те, що вУкраїну з’їжджаються представники кримінальних кіл із Росії, які уже були витіснені МВС” – повідомив нардеп, - „Ці люди це група так званих „воров в законе” - Дід Хасан, Анімоз, які були витіснені за межі України. Ці представники кримінального авторитету поодиноко з’їжджаються в Україну, тут утворюють групи”.

Ар΄єв вважає, що бандити повертаються в Україну, щоб допомогати кандидату в президенти Віктору Януковичу.

„Ці групи у разі перемоги ПР і зокрема їх кандидата на виборах будуть становити основу крила для рейдерського захоплення підприємств і майна, від великого до малого і середнього бізнесу. Якщо у кого є ласий шматок, він буде підданий атаці” – підсумував Володимир Ар΄єв.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут

вверх