EN|RU|UK
 Форум Украины(623939)
  122  1
Тему создал: Крамаренко

Кримінальні авторитети повертаються в Україну, щоб допомагати Януковичу, - Ар΄єв

Народні депутати проникнуть в резиденцію Межигір’я, щоб подивитися, що з неї зробив Віктор Янукович. Про це заявив нардеп НУНС Володимир Ар΄єв на прес-конференції з нагоди міжнародного дня боротьби із корупцією.

”Народні депутати спробують потрапити в резиденцію Межигір’я, щоб подивитися, у якому стані історична будівля монастиря і, що будують на вкрадених 140 га державної власності”, - заявив Ар΄єв.

Народний депутат висловив занепокоєння ситуацією з резиденцією Межигір’я. Адже за словами політика, „кримінальні авторитети відчули, що до влади можуть прийти свої” і активізують свої дії.

„Насправді Межигір’я це тільки початок, це була тільки розминка. У мене є інформація з управління по боротьбі управління з організованою злочинністю МВС про те, що вУкраїну з’їжджаються представники кримінальних кіл із Росії, які уже були витіснені МВС” – повідомив нардеп, - „Ці люди це група так званих „воров в законе” - Дід Хасан, Анімоз, які були витіснені за межі України. Ці представники кримінального авторитету поодиноко з’їжджаються в Україну, тут утворюють групи”.

Ар΄єв вважає, що бандити повертаються в Україну, щоб допомогати кандидату в президенти Віктору Януковичу.

„Ці групи у разі перемоги ПР і зокрема їх кандидата на виборах будуть становити основу крила для рейдерського захоплення підприємств і майна, від великого до малого і середнього бізнесу. Якщо у кого є ласий шматок, він буде підданий атаці” – підсумував Володимир Ар΄єв.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Mara Ainsa, Олександр Багряний, David Vilson, Злий Грицько, Николай Журавель 28f686bb, реальный фошист, Петр Диброва 19fd0268, Royal Flush, Ksenia VB, Denisn, Гладкий Олег, Romeo Ua, des_104, Vadym Tsyrkalyuk, Старый зольдат, fedjka - fedjka, Андрей Шевченко 73396fdd, малыш Бакинский, Александр Корчинский 76162614, werwe rwer ef8c801e, Утилизация ватников, Vlad Fox, Олег Петрович ed2c8e0a, Русскоязычный, Олег Чоб, RussianChuckcha, vad, V-roma, Константин Гризодубо, alex tem, Hanka Panyanka, Эдуард Масына, Miko R 798886a8, Garsia UA, сам прихожу, MausMike, Саша Музыка, Константин 1041a131, Nickol Nickols, лютый, Юрий Рыжков, 1970-kva, Филипп Филиппович Преображенск, John T. Volta, Rostyslav Komarnytsky, MyronMaG mm, ручка от чемодана, НБ, Вася Грищенко 9da0ae8d, Саша777, Alexandr Slavich, Інна Коваль, Иванко, kelman muksat, Ming Uing b56f719d, Urs, Бывалый222, Gaydamaka Kozak, хочется сказать, Muzoreva, oleksandr fedorov
 Всего на сайте: 216 писателей

вверх