EN|RU|UK
 Форум Украины(635808)
  133  3
Тему создал: майка

Юлія Тимошенко. Побудувати Європу в Україні

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко знаходиться з візитом у Бонні (Німеччина), де вона візьме участь у Програмі міжнародних зустрічей, організованих Канцлером Німеччини Ангелою Меркель, та виступить з доповіддю "За конкурентну Європу".

У ході запланованих зустрічей з керівництвом європейських організацій обговорюватимуться актуальні питання двостороннього співробітництва та шляхи відновлення європейської економіки.

Крім того, Юлію Тимошенко як почесну гостю запрошено до участі у Конгресі Європейської народної партії.

Як відомо, Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", лідером якого є Юлія Тимошенко, є асоційованим членом великої родини ЄНП. На сьогоднішній день Європейська народна партія включає в себе 74 партій-членів з 39 країн, 13 голів урядів країн-членів ЄС та 7 голів урядів країн, які не є членами ЄС.

В ЄНП впевнені, заявив раніше її генеральний секретар Антоніо Лопес-Істуріс, що "Юлія Тимошенко зможе не тільки відстояти позиції України в Європі, але і наблизити Україну до європейської мрії". Необхідно ще багато що модернізувати, зазначив Лопес-Істуріс, але він впевнений, що "завдяки своїм особистим якостям Юлія Тимошенко зможе подолати ці виклики".

Президент ЄНП Вільфред Мартенс, в свою чергу, назвав "справді визначною" роботу із виведення української економіки з кризи, яку Юлія Тимошенко здійснила протягом останнього року.

У своїй передвиборчій програмі "Україна переможе. Україна – це ти" кандидат на посаду Президента Юлія Тимошенко зазначає, що Україна стане членом Європейського Союзу.

"Я вірю, що ми спроможні піднятися на рівень європейських стандартів у питаннях демократії, прав людини, умов життя, політичної культури. І коли ми побудуємо Європу в Україні, Україна стане членом Європейського Союзу", - йдеться в програмі.

Відносини з усіма країнами будуть будуватися прагматично на пріоритеті національних інтересів з суттєвим збільшенням конкурентоспроможності України на світовій арені, - зазначає Юлія Тимошенко.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх