EN|RU|UK
 Форум Украины(618788)
  131  2
Тему создал: 1

Мільярдні інвестиції Ізраїлю

Ізраїль готовий вкладати мільярдні інвестиції в Україну. Для досягнення цих цілей необхідно вирішити питання про законодавчу базу, яка передбачає захист інвестицій на законодавчому рівні, відкриття кредитної лінії, яка б ґрунтувалася на державних гарантіях та безвізовому режимі між двома країнами.

Питання співпраці України та Ізраїлю обговорили на переговорах у Києві Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко та Міністр закордонних справ Ізраїлю Авігдор Ліберман.

"Ми вважаємо, що є великий потенціал у ізраїльських прямих інвестицій. Нам необхідно відпрацювати правову базу, яка ще не закінчена", - заявив пізніше в інтерв'ю "5 каналу" ізраїльський Міністр.

У свою чергу, Юлія Тимошенко наголосила на важливості поглиблення торговельно-економічної складової співпраці двох країн. Зокрема, вона підтримує думку про необхідність активізації роботи з реалізації спільних інвестиційних проектів між Україною та Ізраїлем.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Irada, НБ, Arkady Korshun, Андрей Шевченко 73396fdd, молодой рабочий, Федор Рац a2c5b0d9, HugeMug, DI GI, Георгий Кузмичь, Виамин Павловский, Япона Мать, ConfianZa, Elvic Vic
 Всего на сайте: 40 писателей
 
 
 
 
 
 вверх