EN|RU|UK
 Форум Украины(619184)
  71  1
Тему создал: цук

Юлія Тимошенко планує змінити свій образ

Особистий перукар Прем'єр-міністра України Олена Сєдих почала працювати над новим образом Юлії Тимошенко.

"Юлія Тимошенко - відомий всьому світу політик, і ніякої радикалізм у зміні способу неприпустимий. Тим більше коса - це дуже сильний і харизматичний атрибут. Не дарма ж саме Юліна коса за останні кілька років тріумфально "обійшла" всі подіуми світу, від Лондона до Сіднея: з такою зачіскою виходили багато знаменитостей, наприклад, модель Наомі Кемпбелл, співачка Кайлі Міноуг... Втім, навіть те, що здається найкращим, звичайно ж, іноді доводиться міняти. Скажу вам по секрету, що ми вже почали обговорювати можливі зміни і працювати над новим образом", - зізналася Олена Сєдих в інтерв'ю газеті "Факти і коментарі".

У той же час, перукар підкреслила, що перехід до нового образу буде дуже плавним. "Без коротких стрижок і темного волосся. Це буде, я б сказала, еволюція, а не революція образу", - додала вона.

Олена Сєдих повідомила, що зустрічається з Юлією Тимошенко не частіше одного разу на місяць, щоб підкоригувати зачіску. "Все інше вона робить сама. Іноді навіть може перестаратися. Буває, наприклад, приїхавши, я застаю її то з пензликом, то з ножицями. Кажу: "Юліє Володимирівно, ви скоро все сама будете робити, і я вам не знадоблюся". Вона - дуже самостійна людина", - пояснила перукар.

За її словами, у роботі з Юлією Тимошенко немає нічого екстремального. "Юлія Володимирівна - дуже хороша, дивовижна людина. Я іноді дивуюся: вдень по телевізору бачу буквально тигрицю, справжню залізну леді, що загрожує комусь познімати скальпи за погану роботу, а ввечері того ж дня зустрічаю її - і переді мною маленька, втомлена, зовсім беззахисна жінка... Але вона ніколи не буває слабкою, це точно. Думаю, якби хоч один відсоток українських політиків були такими, як Юля, ми б жили вже в іншій країні ", - переконана вона.

Олена Сєдих зазначила, що у Юлії Тимошенко гарний і затишний будинок. "Не палац і не хороми. По-моєму, будинок відповідає внутрішньому світу Юлії Володимирівни. Я знаю, що вона особисто контролювала посадку кожного дерева на ділянці і сама вирішувала, де яку картину або фотографію повісити. Загалом, будинок як будинок. Сім'я як сім'я. Дружна і товариська... Приходжу, працюю, потім п'ємо чай... Ні ананасів, ні рябчиків на столі я не помічала", - зізналася перукар.

У той же час, Олена Сєдих відзначила, що останнім часом вони частіше зустрічаються з Юлією Тимошенко в кабінеті Прем'єра. "Я називаю це "нічними чергуваннями". Тому що, як правило, працюю з нею не раніше першої години ночі. Вона буквально з ніг валиться на цій своїй роботі", - сказала вона.

Перукар додала, що іноді, поки вона займається зачіскою Прем'єр-міністра, Юлія Тимошенко засинає. "Трапляється, що, поки я працюю, Юлія Володимирівна просто засинає в кріслі", - уточнила Олена Сєдих.

Відповідаючи на питання: "Виходить, ви робите зачіску їй практично під наркозом?", перукар сказала: "Та ні. Вона, звичайно, каже, якщо про щось запитувати. Але мені іноді стає її так шкода... Можливо, тільки я помічаю її страшну, нелюдську втому. І хочеться, щоб вона просто відпочила. Для мене досі таємниця, звідки вона бере стільки сил, терпіння і енергії".

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Lvbnhj, Валерий Андреев 761e6ca0, busny, Gennadiy Golitsin, Serg Sergeev, Володимир Мик, Victor Sokolenko, Udo Dirkshnaider, Коваленко Егор, Vassanta Kara, Юрий Булкин, Андрей Ильчук, Борис Павлов, Фантом 2, Кремень, Maxim Isajew, Сергей Иванофф, Мишка Потапыч, Alter Nator, Лилия Стацкая, Gaydamaka Kozak, Леонид Богданов, Ksenia VB, Olga Mansika, Irada, Bob2, alexkdpu, Elvic Vic, Виталий Безносюк, Женя-Женя, Несущий_ Свет, Frank Piter, Alex Yustasu, Александр Валентинович f61cb9d8, росися вперде d82e7584, дмитро кук, SergTranscarpathian, Pik Az f246ad80, Светлана Бессарабова, Yuriy Yurieff, Ирина Иванова 784337f8, Ali Hasan, sulima ivan, Демьяна Соколова, VD K 3cb09466, Cerg, Independent Оpinian, vastness 615169c4, Елена Курносова 4f4520f9, Иллария Соняшникова, Панас Рудченко, Саша777, МГМ, Serhii Fesenko, НБ, Гела, Алла Морсак, Wevelsburg, кацахол, буков, BRAVOODESSA, Фрол Медвепут d1caba8f, про, NNN, олег нагибайло, Прощай немытая раССея, Kaba Mota, Антип61, V-roma
 Всего на сайте: 218 писателей

вверх