EN|RU|UK
 Форум Украины(618789)
  174  1
Тему создал:

Уряд Юлії Тимошенко продовжує боротьбу з "брудними" доходами

Набула чинності постанова Кабінету Міністрів "Питання забезпечення функціонування Єдиної державної інформаційної системи у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму", що її 25 листопада було підписано Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

Ще наприкінці жовтня Кабмін спільно з Національним банком затвердив План заходів на 2010 рік із запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму.

Прийняття постанови було викликано об’єктивною необхідністю впровадження рекомендацій, наданих за результатами ІІІ раунду оцінки ефективності функціонування національної системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму в Україні Спеціальним комітетом експертів Ради Європи з питань взаємної оцінки заходів протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму (MONEYVAL).

Планом заходів передбачається нормативно-правове забезпечення системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму.

Крім того, планом передбачено мінімізацію ризиків використання фінансової системи у злочинних цілях, а також удосконалення механізму регулювання та нагляду за суб’єктами первинного фінансового моніторингу.

Планом заходів на 2010 рік також передбачається забезпечення запобігання виникненню передумов для легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансування тероризму і підвищення ефективності діяльності правоохоронних та інших державних органів.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх