EN|RU|UK
 Форум Украины(617837)
  66  1
Тему создал: майка

ТИМОШЕНКО ЗМІНИТЬ КОСУ

Прем'єр Юлія Тимошенко планує змінити образ.

Про це розповіла її особистий перукар Олена Сєдих газеті "Факти й коментарі", повідомляється на сайті Тимошенко.

"Юлія Тимошенко - відомий всьому світу політик, і ніякий радикалізм у зміні образу неприпустимий. Тим більше коса - це дуже сильний і харизматичний атрибут", - зауважила перукар.

"Втім, навіть те, що здається найкращим, звичайно ж, іноді доводиться міняти. Скажу вам по секрету, що ми вже почали обговорювати можливі зміни і працювати над новим образом", - додала вона.

Перукар підкреслила, що перехід до нового образу буде дуже плавним: "Без коротких стрижок і темного волосся. Це буде, я б сказала, еволюція, а не революція образу".

За словами Сєдих, вона зустрічається з Тимошенко не частіше одного разу на місяць, щоб підкоригувати зачіску.

"Все інше вона робить сама. Іноді навіть може перестаратися. Буває, наприклад, приїхавши, я застаю її то з пензликом, то з ножицями", - розповіла перукар.

За її словами, останнім часом вона частіше зустрічається з Тимошенко не в її будинку, а в кабінеті прем'єра.

"Я називаю це "нічними чергуваннями". Тому що, як правило, працюю з нею не раніше першої години ночі. Вона буквально з ніг валиться на цій своїй роботі", - розповіла перукар.

Сєдих додала, що іноді, поки вона займається зачіскою прем'єра, Тимошенко засинає: "Трапляється, що поки я працюю, Юлія Володимирівна просто засинає в кріслі".

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Alexei Skibo, East Clintwood, Gabriel Monte, NNN, smith & wesson, Trofim, Люцифер, Привет, Саша777, Alexx Lexton, Garsia UA, курвиметр, Кремль Руинов, Берлага Дрейфус, des_104, Domkrat, Саша Крест, Гыг с Вами, Ліщук Андрій, Де Правда, les1982, Ming Uing b56f719d, Aлександр Alexsis, seregaukraine, Александро, Настя Стальченко, Deryban, VOLVO XC 70, Александр Маргадон, Irada, Павел PaVeL, илюк валентин, Листик Дрегис, ЯЗНАЮ, Ави, Frol Fedoroff, Вова Индюков, bbc 965160aa, ipd dip, Андрей Ильчук, Илья пророк, Веселий сумчанин, Eric deBussy, Lucretia Black, Владимр Святюк, Виталий Прокуратор, Олег Прохоренко, Vlad Pr, Alexandr Kimlach, Україна ЮА, Бумеранг, Ivan Kran, Лео Кот, John T. Volta, Пирожок, Валерий Андреев 761e6ca0, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Олег Хмара b07bd21f, borodas
 Всего на сайте: 197 писателей

вверх