EN|RU|UK
 Форум Украины(635273)
  132  1
Тему создал: майка

Кабмін надасть житло ще 127 сім'ям

На найближчому засіданні Кабінет Міністрів України затвердить поіменні списки громадян, які отримають квартири, придбані Державною іпотечною установою при уряді. Їх було розглянуто на засіданні Координаційної ради з питань розподілу квартир.

"Ще 127 сімей у Кіровоградській, Полтавській, Сумській, Харківській, Черкаській та Чернігівській областях вже найближчим часом отримають нове житло",- повідомила Міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова.

Вона зазначила, що остаточне рішення про надання цим особам квартир та дату вручення ордерів на житло буде визначено після засідань відповідних виконавчих комітетів.

Як відомо, станом на сьогоднішній день кількість сімей та одиноких молодих громадян, які перебувають на квартирному обліку, становить 1 мільйон 216 тисяч 277 осіб.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Игорь Мельник 1e80ecc1, XENOmorph, Vedana, Коля Хмурый, Faina L, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Sophia-Maria Duglass, Игорь Украина 7866c1e8, Bonny Flag, Wevelsburg, Radoslav Sikorsky, pinkerton, Urs, Kaba Mota, Larisa_BY, хахахаха, укропбандерівець, nis18112017 tap, Карательный Бабах, Ivan Larsen ecd1898d, Yuriy Yurieff
 Всего на сайте: 65 писателей
 
 
 
 
 
 вверх