EN|RU|UK
 Форум Украины(618368)
  145  1
Тему создал: майка

Довірені особи Юлії Тимошенко ламатимуть політичні стереотипи

Президент благодійного фонду "Здоров'я поколінь", олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва вважає для себе великою честю представляти інтереси кандидата на посаду Президента України Юлії Тимошенко в Донецьку.

"Для мене величезна честь представляти інтереси Юлії Тимошенко саме в Донецьку. Я буду продовжувати роботу в Донецькій облраді і докладу всіх зусиль, щоб у нашому краї були поламані політичні стереотипи, що заважають змінам - як у Донбасі, так і у всій Україні", - йдеться у заяві Лілії Подкопаєвої.

Вона пояснює, що 26 жовтня подала заяву про вихід з Партії регіонів. "Для мене це усвідомлений крок: я сподіваюся, що в команді Прем'єр-міністра зможу більше зробити для успішного майбутнього України", - підкреслює Лілія Подкопаєва.

Як відомо, Центральна виборча комісія у числі 26 довірених осіб кандидата в Президенти Юлії Тимошенко у територіальних виборчих округах зареєструвала Лілію Подкопаєву 2 грудня 2009 року.

Центрвиборчком ухвалив таке рішення на підставі відповідної заяви Юлії Тимошенко та самої довіреної особи, яка погодилася представляти її інтереси у виборчому окрузі.

Таким чином, зараз інтереси Юлії Тимошенко представляють 4 довірені особі у єдиному загальнодержавному виборчому окрузі та 225 - у 225 територіальних виборчих округах.

Для проведення виборів Президента в Україні утворено 225 територіальних виборчих округів.
Повідомити про помилку на цій сторінці

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Shtolz, Александр Малышенко
 Всего на сайте: 10 писателей

вверх