EN|RU|UK
 Форум Украины(635567)
  228  5
Тему создал: tug

Юля, або Феномен дніпропетровського кугутизму. П’єса у сьоми діях

На одном из одесских сайтов вчера случайно нарыл вот такую вещичку:

Юля, або Феномен дніпропетровського кугутизму. П’єса у сьоми діях
Четверг, 19. 11. 2009

Коментар автора
Пропонована читачам п’єса присвячується “стражданням” на тему зруйнованих мрій героїв Помаранчевої революції (одним із яких є і сам автор).
П’єса є зразком чорного гумору і написана в стилі відомого класика сучасної української альтернативної літератури і відомого майстра живопису Леся Подерев’янського. Проте вона штучно позбавлена ненормативної лексики і від того тільки виграє. Даний твір при його інсценізації або екранізації має розігруватися як весела різнобарвна буфонада на грані гротескної клоунади. Декорації мають бути в більшості яскравими, червоно-помаранчевої гами.
П’єса містить елементи уявного насилля, удаваної жорстокості, відверті сцени, демонстрацію оголеного людського тіла, тощо. З цим автор не рекомендує її до читання та перегляду дітям до 18 років, людям зі слабким типом нервової системи, особам із психічними захворюваннями, а також членам Національної експертної комісії з моралі.
При написанні п’єси жодна тварина і жоден проффесор не постраждали.
Всі особи, події і факти, згадувані в п’єсі, є вигаданими і не мають нічого спільного із реальними особами, подіями і фактами. Відповідно, будь-який збіг імен, подій, назв, обставин і фактів є неймовірною випадковістю.

ДІЙОВІ ОСОБИ:

Юля – дніпропетровська кугутка, красива дівка з врєдним характером.

Вітя – помаранчевий богатир-красень.

Лікар Микола – дохтор (має в чемодані клізму, дві цеглини, бормашину, ампутаційну пилку, спирт, каністру помаранчевого соку, укладку “Перев’язочна велика”, електрошок та інше лікарське приладдя для навернення в “істину віру”).

Піхвовшеки – два хтивих до сенсацій та популізму парламентські журналісти.

Бабка Параска – стара галаслива баба, прогресивний керманич знедолених

Паша Америка, Діджей Паша, Павлік Морозов і Павка Корчагін – двірники, сюрреалістичні персонажі, що шкодять психічному здоров’ю Юлі, живучи у її свідомості.

Данілич і Макарич – маразматичні сіамські близнюки, які доповнюють
руйнівний вплив двірників.

В епізодах:
Конотопська відьма – вона же тітка Наталя – дрібнооптовий реалізатор святих мощів.

Чорносотенці, блаженні, розкольники, кріпосні селяни, араби, негри та інше збіговисько –– в купі руйнують рештки свідомості Юлі.

ДІЯ ПЕРША

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх