EN|RU|UK
 Форум Украины(636091)
  64  1
Тему создал: Divo

Балада про Межигір’я

Всі ми пам’ятаємо, а дехто з нас, можливо, і співає, пісню Олександри Пахмутової і Миколи Добронравова «Беловежская Пуща».
Чарівна пісня російською мовою про білоруські заповідні ліси!

А що, в Україні нема заповідників? Ще й як є! Настільки є, що навіть деяким громадянам їх вистачає. Аби житло своє там облаштувати.

Від імені одного з отих щасливчиків і з’явилася така собі невеличка балада (прохання поки що не плутати з баландою!) на видатну музику Пахмутової.

Заповідні поля, заповідні луки,
Для життя в Україні найкращі умови.
Але як же мені ти даєшся взнаки -
Межигір’я чудове, Межигір’я чудове.

Працював, мов той віл, - кільканадцять робіт!
Не купляв ні собі, ані жінці обнови,
Всі квартири продав, щоб придбати собі

Я тут струсів завів, клуб для гольфа і сад,
Пацанів запросив на відверті розмови.
Нестор важко зітхає і заздрить Рінат -

Коли я був прем’єр – не ловив тоді гав,
Тож базар хай фільтрує та Юлька бомжова,
І не сміє казати, що нібито вкрав

Ганці Герман потрібно тепер наказать,
Щоб заткнула роти опонентам фуфловим!
Бо ні в якому разі не хочу віддать

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
LUSi, Oleksandr Ievtushenko, Colt, дядя Сэм f4c0ca00, SergTranscarpathian, Иван Афанасьев, Gabriel Monte, Виктор Кондратюк 1d81b508, Чинганчгук, Эрнесто, ВКЛ_это_мы_01, Назар Сильченко 3ddb1cc4, Alex polyenov ef3815cc, Dnepr forever, дератизатор, phantom4, Борис Зет, ShepelTatiana, Сергей Козлов ae836211, Пауль Зиберт, Vladislav R 85fbc9a9, (unknown) df62c466, Tierre, cimbitep, Лидия Севастьянова, fearless, Бандерівець, Ali Hasan, Amber, Rjr, svetozar, три - пятнадцать, 133133, Серов свидомый, Regular Show, russkiy ukrainec, Сергей Яценюк 303ea0b9, Evgen Slobojanski, Гарик Лужанский e0e6ea16, Адвокатик, Вася Шевченко f77d76ba, Салаутдин, Vasya Pupkin ccab8f0a, Valdzhu, bogdan bogdan, Преображенский ФФ
 Всего на сайте: 150 писателей

вверх