EN|RU|UK
 Форум Украины(624072)
  64  1
Тему создал: Divo

Балада про Межигір’я

Всі ми пам’ятаємо, а дехто з нас, можливо, і співає, пісню Олександри Пахмутової і Миколи Добронравова «Беловежская Пуща».
Чарівна пісня російською мовою про білоруські заповідні ліси!

А що, в Україні нема заповідників? Ще й як є! Настільки є, що навіть деяким громадянам їх вистачає. Аби житло своє там облаштувати.

Від імені одного з отих щасливчиків і з’явилася така собі невеличка балада (прохання поки що не плутати з баландою!) на видатну музику Пахмутової.

Заповідні поля, заповідні луки,
Для життя в Україні найкращі умови.
Але як же мені ти даєшся взнаки -
Межигір’я чудове, Межигір’я чудове.

Працював, мов той віл, - кільканадцять робіт!
Не купляв ні собі, ані жінці обнови,
Всі квартири продав, щоб придбати собі

Я тут струсів завів, клуб для гольфа і сад,
Пацанів запросив на відверті розмови.
Нестор важко зітхає і заздрить Рінат -

Коли я був прем’єр – не ловив тоді гав,
Тож базар хай фільтрує та Юлька бомжова,
І не сміє казати, що нібито вкрав

Ганці Герман потрібно тепер наказать,
Щоб заткнула роти опонентам фуфловим!
Бо ні в якому разі не хочу віддать

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Маркиз, ПРАВДИВЫЙ, WiM, шклдн прхбт, Vladimir Kalashnikov, Геракл Платонович, Сергей Галонов, Акинар Дортуар 544ccd43, Евгений Калашников, Петручио, васисуалий лоханкин fdb5505f, Вася Шевченко f77d76ba, Владислав Обужеванний, Роман с камнем, Константин 1041a131, Baks13, gassab, Вячеслав Крук, Vasyl Ukrop, Kare Resa, вовка заПППукин, vad, Валерий Андреев 761e6ca0, Volodja2911, Зиновий Тютюрин, Третий армагедец, Константин Гризодубо, Иван Стас, левочкин, Denisn, Виталий Прокуратор, Антип61, Nickol Nickols, Игорь Д, Ярослав Михайлович 1d510d26, vassa0103, Alma Venenosa, Андрей Дидовик, экзорцист, Alter Nator, valentyna 7f6f0f14, Вадим Петров b9011559, Denis L, sobir, Кремль Руинов, Ksenia VB, Виктор Кондратюк 9346c35a, Cтарий Кінь, Леопольд Пупкин 3cf6c583, Стрелок, des_104, I Ka 538a282a, Semen Semenich
 Всего на сайте: 176 писателей

вверх