EN|RU|UK
 Форум Украины(618403)
  108  1
Тему создал:

ЯНУКОВИЧ ОБЛАШТУВАВ МЕЖИГІР’Я ЗА ДЕРЖАВНІ ГРОШІ

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович використав мільйони гривень з держбюджету на облаштування резиденції "Межигір’я".

Про це заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко на прес-конференції в Кривому Розі, коментуючи на прохання журналістів обіцянку Януковича після перемоги на президентських виборах побороти в Україні корупцію.

"Віктор Федорович, як завжди, проявляє оригінальність і несподіваність в підходах. Саме йому заявляти про боротьбу з корупцією надзвичайно актуально. Віктору Федоровичу, перед тим як стати президентом, треба побороти корупцію в собі", - зазначив міністр.

Луценко зауважив, що не згадуватиме "про 140 га землі і маленький будиночок в декілька тисяч квадратних метрів", в якому живе Янукович.

Натомість міністр заявив, що лідер Партії регіонів використав багатомільйонні кошти з держбюджету на облаштування резиденції "Межигір’я".

"Доповідаю вам, що будівництво дамби і розчищення затоки Київського водосховища здійснювало одне з ТОВ у 2007 році, й вартість робіт, згідно з договором, склала 2 млн. 897 тис. грн.", - заявив Луценко.

"Тобто, за державний кошт Янукович підчистив свій майбутній маєток на 62% від виділених на всю Україну коштів для подібних робіт", - заявив він.

Крім того, за словами міністра, на території урочища Межигір’я у 2007 році за державні кошти у сумі 2 млн. 300 тис. грн. були відремонтовані автомобільні дороги.

"Це нібито дрібниці, бо потім виявилося, що ці дороги замалі, й ще на 8,5 км збудували спеціальну дорогу прямо до ґанку будинку Віктора Федоровича на 25 млн. державних гривень", - підкреслив Луценко.

Міністр зазначив, що й сьогодні ця дорога перебуває на балансі "Укравтодору", який щорічно платить 250-300 тис. грн. за її експлуатацію. "А Віктор Федорович їздить", - додав Луценко.

"Можу також повідомити, що газ, який опалює безцінне тіло кандидата Януковича, який збирається боротися з корупцією, оформляється як газ для промислових потреб, бо це дешевше", - заявив він.

"Відповідно, ТОВ, яке проводить оплату за цей газ, платить по 2 млн. 512 тис. грн. Янукович дуже цікавий борець з корупцією, як на мене", - підсумував Луценко.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
стальной гигант, Gabriel Monte, Лео Кот, Trick, Bob2, Саша Крест, Никодім Сема, soren, victor Emetc, Envoy, Idiot Stars, Go 4fc79d9d, Elena Drozd, ХОРТ, Alexandros, Аркадий Барков, Antiberkut, Fobos, Fox 1 b13bec2b, амфаш, Едвард, sibd sibd, Tatyana Pomolova, Руцкий Рейх, віктор федорович 31ee1569, V T 2fd9d4b9, росися вперде d82e7584, Стопор, aquarius580 ., Вовочка - много ходов очка, сам прихожу, Чип, Андрей Мудрый, Irada, Паливода Александр, Вадимир Каракай, abacus sp, Stuart Pearce, Galyna Kravchuk 2f98b0eb, Вова Индюков, Shtolz, линда либерман, Valeria Bartok 9edd6a5b, Urs, Mikola Tishkivskiy, Sophia-Maria Duglass, татьяна булгакова
 Всего на сайте: 168 писателей

вверх