EN|RU|UK
 Форум Украины(629845)
  165  3
Тему создал:

У Януковича тримтять колінки перед Тимошенко

Більш яскравого прикладу конфронтації, ніж заява Януковича про те, що за Президента Юлії Тимошенко в Україні не буде прогресу, не існує.

Про це заявив народний депутат від БЮТ Сергій Соболєв.

«Це є продовженням брудної антиреклами проти Юлії Тимошенко, яку Янукович і технічні кандидати запустили на телебачення і радіо. Після цієї заяви вся країна дізналася, що стоїть за всім цим особисто Янукович», – заявив Соболєв.

На думку політика, Віктор Янукович використовує такі прийоми, оскільки відчуває страх перед Юлією Тимошенко.

«Янукович – двічі засуджена людина, що має чи не перший шанс в історії людства представляти в світі державу з таким багажем. А Юлію Тимошенко однаково позитивно сприймають як в США, так і у Росії і Європі», – сказав Соболєв.

Народний депутат висловив думку, що будь-які намагання Януковича виставити Тимошенко у світлі «політика з гіпертрофованими амбіціями без надії на прогрес» є нічим іншим, як спробою відтворити свою президентську кампанію 2004-го року.

«Ми уже все це проходили і знаємо, як Янукович ділив людей на перший, другий і третій сорти, щоб отримати перемогу. Але я упевнений, що народ дасть гідну відповідь і обере президентом дієвого політика - Юлію Тимошенко», – зазначив Соболєв.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Джамал, Станислав Ивченко, Андрій Жаровський, Александр Ивашин, три - пятнадцать, Saw Ewas 1a26b1e6, Саша Крест, Alex Khrypun, георг брок, Oleg Kovo, Семен Сало, ЯЗНАЮ, Вячеслав Айшер db13345f, ConfianZa, Otec Pigidiy
 Всего на сайте: 48 писателей
 
 
 
 
 
 вверх