EN|RU|UK
 Форум Украины(618208)
  128  1
Тему создал:

Юлія Тимошенко: я не звикла ховатися

Юлія Тимошенко напередодні початку виборчої президентської кампанії відмовилася піти у відставку з посади Прем'єр-міністра України, як це рекомендувала переважна більшість її радників. Про це кандидат на посаду Президента, діючий керівник уряду заявила у вечірньому ефірі телеканалу "Інтер".

"Я ніколи не звикла ховатися, я вважаю, що це була б, на мій погляд, банальна зрада, тому що я точно знала, що ті хлопці, які зараз себе позиціонують як добрі господарники, економісти, фінансисти, а насправді вони непогано поживилися за минулі роки, і з них навряд чи хтось з цією кризою впорається", - пояснила Юлія Тимошенко.

Водночас вона заявила про свою тверду віру у перемогу на виборах Президента і зазначила, що піде в опозицію у разі програшу. "Можуть бути будь-які варіанти, хоча я твердо вірю в перемогу, але якщо будь-який інший варіант – я просто піду в опозицію", - сказала Юлія Тимошенко.

"Усі проти мене. Це не просто так, це не випадковість, тому що вони твердо знають, що мій прихід до влади – це кінець всіх їхніх схем, всьому їх штучному на країні процвітанні. Вони це добре знають, тому вони згуртувалися так, що їх просто розрізнити неможливо", - додала кандидат на президентську посаду.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Олег Немещук, Крокодил Гена, Привет, Владислав В e3236bf0, WiM, Ави, Elena Drozd, Valera Butov, Liza Lysenko, Vitua, Nikcon, Otec Pigidiy, Юра Амурский, Ruslan Tkachenko, Serg Ivanov 96b8fac0, Irada, Андрей Кайнаран, Геннадій Бикодір adb80589, Neutral13, Urs, Маркиз, denis superman, Игорь Борисович, Николай Водяной, Vasyl Moroz, Nestor Nen, Frol Fedoroff, Роман Бургарт, kobzar, Nikos KGB, Сергей Шило deb1e52f, Виктор Кондратюк 9346c35a, Maxim Isajew, ГАБРИЭЛЬ, Дмитрий Донской 70837825, Artem Gurin, Саша Крест, Владислав Василенко, Gaydamaka Kozak, Даунбасс хочет глонасс и курас, Valerey Schetko, Де Правда, Светлана Бессарабова, Сергей Гайджин, дератизатор, Роман Ручко 33552e28, Антип61, три - пятнадцать, Василий Зелов f4373d2f, Лео Кот
 Всего на сайте: 178 писателей

вверх