EN|RU|UK
 Форум Украины(636472)
  128  1
Тему создал:

Юлія Тимошенко: я не звикла ховатися

Юлія Тимошенко напередодні початку виборчої президентської кампанії відмовилася піти у відставку з посади Прем'єр-міністра України, як це рекомендувала переважна більшість її радників. Про це кандидат на посаду Президента, діючий керівник уряду заявила у вечірньому ефірі телеканалу "Інтер".

"Я ніколи не звикла ховатися, я вважаю, що це була б, на мій погляд, банальна зрада, тому що я точно знала, що ті хлопці, які зараз себе позиціонують як добрі господарники, економісти, фінансисти, а насправді вони непогано поживилися за минулі роки, і з них навряд чи хтось з цією кризою впорається", - пояснила Юлія Тимошенко.

Водночас вона заявила про свою тверду віру у перемогу на виборах Президента і зазначила, що піде в опозицію у разі програшу. "Можуть бути будь-які варіанти, хоча я твердо вірю в перемогу, але якщо будь-який інший варіант – я просто піду в опозицію", - сказала Юлія Тимошенко.

"Усі проти мене. Це не просто так, це не випадковість, тому що вони твердо знають, що мій прихід до влади – це кінець всіх їхніх схем, всьому їх штучному на країні процвітанні. Вони це добре знають, тому вони згуртувалися так, що їх просто розрізнити неможливо", - додала кандидат на президентську посаду.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут

вверх