EN|RU|UK
 Форум Украины(630080)
  76  1
Тему создал: ZAXID.NET

Янукович просить Ющенка підтримати його на посаді Президента

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович звернувся за підтримкою до Президента України Віктора Ющенка.
Звернення подаємо в повному обсязі:

"Час наближає нас до 17 січня 2010 року – дати проведення президентських виборів в Україні.

Ці вибори змінять життя людей. Бо минулі 5 років були дуже важкими.

Відколи до влади в Україні прийшли Віктор Ющенко і Юлія Тимошенко, Україна зазнала дуже серйозних і відчутних втрат. Найголовніша з них – це втрата довіри людей до влади. А як будувати державу без підтримки народу? Переконаний – це неможливо.

Однак, я звертаюся до вас, дорогі співвітчизники, не для того, щоб в черговий раз нагадати про катастрофічний стан справ в країні. Це бачить і розуміє кожен.

Мене турбує інше: як після президентських виборів повернути країну на дорогу стабільного економічного розвитку і суспільної злагоди?

Мої головні суперники у прагненні будь-що здобути президентське крісло вперто не бажають думати про те, як ми будемо далі жити.

У 2004 році, під час теледебатів з Віктором Ющенком, я поставив йому саме це запитання: "Як ми далі жити будемо, Вікторе Андрійовичу?".

Він, звичайно, не відповів. Він вже бачив себе переможцем. Не знаю, про що думав Віктор Андрійович у той момент, але, напевно, не про величезну загрозу, яку несуть народові України гіпертрофовані амбіції його ставлениці – Юлії Тимошенко.

Ющенко і Тимошенко прожили ці п’ять років у сварках і чварах. Вони відштовхнули всіх, хто бачив український шлях по-іншому, хто був проти ручного керування економікою, проти насильницької українізації, проти антиросійської риторики, проти ігнорування Конституції.

Сьогодні ми питаємо: чи винесли Ющенко і Тимошенко урок з їхньої сумної п’ятирічної історії?

Судячи з заяв, які лунають з уст Юлії Тимошенко – ні. Як і п’ять років тому, вона збирається далі воювати, а не будувати. Знищувати, а не домовлятися. Це означає, що вона буде продовжувати політику конфронтації, а не національного порозуміння. Тимошенко так і не зрозуміла, що така політика прирікає Україну на перманентну політичну та економічну кризу, а отже – на відсталість, на зубожіння.

Якщо продовжуватиметься політика Тимошенко, Україна не матиме жодних шансів на прогрес.

Тому я звертаюся до вас, дорогі співвітчизники: не дозвольте кандидатам у президенти, які сіють в суспільстві ненависть до своїх політичних опонентів, забувати про відповідальність, яку вони збираються взяти на себе.

Запитайте у них, а як вони збираються об’єднувати суспільство в ім’я побудови міцної і процвітаючої держави, якщо не думають про політичне порозуміння?

Запитайте, як ми всі разом будемо жити далі? З ненавистю у серці, з прагненням переконати суспільство, що всі, крім тебе - вороги України?

А що далі? Знову війни у вищих ешелонах влади, недієздатний парламент, подальше падіння рівня життя людей, падіння міжнародного авторитету країни?

Я знаю твердо: для того, щоб врятувати державу, потрібно почати, в першу чергу, з оголошення закінчення епохи брехні та ненависті в українській політиці. Хто б не став президентом, він повинен з першого ж дня почати засипати рови розколу, викопані п’ять років тому. А ті, хто програють ці вибори, повинні допомагати новому президенту і всім людям, а не мстити за поразку.

Вона робить ставку на брехню і ненависть. Я роблю ставку на правду і об’єднання народу. І це – найвища ставка. Бо це – ставка на стабільність і добробут усіх громадян. Це – ставка на будівництво сильної України".

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Cтарий Кінь, Eugeniusz 1, aquarius580 ., Гарик Не инженер c161d501, Vitua, Mikola Tishkivskiy, AVG, Ksenia VB, Gaydamaka Kozak, valentyna 7f6f0f14, Petro Chereshniuk, kostjaua5, Vlad Pr, Стальной Детройт 2395145b, Alexx Lexton, Who is Who, Ростислав Микитюк, Хап Незабвенный, Великий Воин, антиватник черниговский, Сергій Гранін, Ольга Мартынюк b6557456, Radoslav Sikorsky, qaz zaq ac553ac3, Лера Ларченко, Ігор Воронюк
 Всего на сайте: 103 писателя

вверх