EN|RU|UK
 Форум Украины(624322)
  171  19
Тему создал: Майка

Уряд Юлії Тимошенко здійснив революцію у сфері міжбюджетних відносин

Кабінет Міністрів України здійснив революцію у сфері міжбюджетних відносин, надавши навіть найменшим громадам максимальну фінансову автономію, оскільки без фінансової самостійності реалізувати свої політичні права місцевій владі дуже важко. Про це йдеться в привітанні Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко співвітчизникам до Дня місцевого самоврядування.

"Це ті перші кроки, які робить уряд на шляху до розбудови демократичного суспільства з рівними можливостями. Переконана, що саме консолідація зусиль органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади у цьому напрямі сприятиме реалізації всього запланованого нами в повній мірі", - зазначає вона.

Глава уряду вважає місцеве самоврядування найбільш наближеною до людей складовою публічної влади. Вона переконана, що подальше зміцнення нашої державності неможливе без повноцінного та ефективного його розвитку, запорукою якого має бути тісна та конструктивна співпраця усіх гілок влади з громадою.

"Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладено велику відповідальність за соціально-економічний розвиток територій та благополуччя їх жителів. Тому від професіоналізму, досвіду і компетентності, самовідданої праці, наполегливості і відповідальності працівників органів місцевого самоврядування залежить добробут людей", - підкреслює вона.

Реальне самоврядування, за словами Прем'єра, ґрунтується не на красивих словах і обіцянках, а на міцному ресурсному та правовому фундаменті. "Тому уряд проводить послідовну роботу з розбудови місцевого самоврядування та становлення його самостійності і самодостатності", - наголошує Юлія Тимошенко.

Сьогодні вона бажає представникам місцевого самоврядування міцного здоров’я, щастя й добробуту, наполегливості і терпіння, нових надбань у нелегкій відповідальній праці.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх