EN|RU|UK
 Форум Украины(618393)
  116  4
Тему создал: Майка

Найбільше досягнення для Юлії Тимошенко – створення сильної країни

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що її найбільшим життєвим досягненням може стати створення великої та сильної країни.

"Я думаю, моє найбільше досягнення, як говорять спортсмени, - ще попереду. Моє найбільше майбутнє досягнення – це багата, щаслива, велика країна, в якій хочеться жити, працювати і вчитися всім людям. Ось така у мене мрія. І я її здійсню, чого б це мені не коштувало", – сказала Юлія Тимошенко, відповідаючи на питання журналу "Кореспондент".

Прем'єр також повідомила, що є достатньо самокритичною людиною. "Повірте, іноді я лаю і критикую себе більше, ніж всі мої опоненти разом узяті. Але у мене ніколи не було, немає і не буде, образно кажучи, фінальних, остаточних провалів і помилок. Усі свої помилки я виправляю і виправлю", - заявила вона.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Саша Крест, Дмитро Кук 27de1286, Maxim Isajew, Кыргыз Бишкек, morbius2014, Игорь Шульга 6b022286, shokolad, амфаш, Вадимир Каракай, Владимир a57e9a74, Test 1c43a382, Igor Lyashenko 37b3b0fe, Юрий Булкин, Хороший Друг, Никодім Сема, Корсунский, Олєкса Моцкаль, Alexei Skibo, ДНЕПР_форэва, sulima ivan, maroon 5, GayParade, Arkady Korshun, Константин Гризодубо, Urs, хочется сказать, alks, Caidence, Крокодил Гена, Denisn, borodas, Александр Малышенко, Avto Joker, Сидней Австралия, Yuriy Zhuravlev, Станислав Роман, Алексей Носов d8330900, Stuart Pearce, Chanel 3256, Григорий Барковский 5bc4f112, Tatyana Pomolova, Дмитро Черних, Виталий Прокуратор, Kaba Mota, Horvi Hor d3d97a8c, Стопор, Анна Шейко cf655468, du dir bloß, Агамемнон, Ponchukov Arsen, Wevelsburg, Наш Сайт
 Всего на сайте: 180 писателей

вверх