EN|RU|UK
 Форум Украины(636472)
  161  1
Тему создал: вадим

Найголовніший вклад у справу розбудови української єдиної помісної церкви зробили Президент України та Голова СБУ - Філарет

Глава УПЦ КП Філарет дав інтерв’ю «Першому національному телеканалу». В ефірі програми «Благовісник» він розповів про діяльність Київського патріархату, його місце в українській державі, а також дав позитивну оцінку роботі СБУ у питанні відтворення історичної справедливості.
Відповідаючи на запитання ведучої «Благовісника», Філарет позитивно охарактеризував діяльність СБУ. Зокрема, Патріарх акцентував увагу на значному вкладі СБУ у відновленні історичних цінностей та її визначній ролі у єднанні української нації. Окремо було надано високу оцінку діяльності керівника вітчизняної спецслужби В.Наливайченка, який вперше започаткував та постійно проводить заходи в контексті духовного відродження української держави.
«Найголовніший вклад у справу розбудови української єдиної помісної церкви зробили Президент України та Голова СБУ», заявив Філарет.
На підтвердження цих слів у сюжеті програми було продемонстровано архівні відеоматеріали щодо передачі В.Наливайченком релігійних цінностей, які були вилучені при спробі їх вивезення з України контрабандистами, а також архівних документів церкви.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх