EN|RU|UK
 Форум Украины(629175)
  200  1
Тему создал:

На лікування інвалідів-спинальників виділено 5,4 млн. грн.

Міністерство праці і соціальної політики України здійснить попередню оплату санаторно-курортних путівок на суму 5,4 млн. грн., що забезпечить інвалідів-спинальників оздоровленням вже з 1 січня 2010 року. Відповідний дозвіл дав Міністерству Кабінет Міністрів України.

Міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова зазначила, що на сьогодні послуги з оздоровлення інвалідів-спинальників в країні надають всього три профільні санаторії, а вартість оздоровлення є високою через великі затрати на лікування та його тривалість – 45 днів. Тому вказані санаторії не можуть здійснювати оздоровлення за власний рахунок.

Зазначені заклади готові з 1 січня 2010 року прийняти на оздоровлення 453 інвалідів-спинальників, зокрема, в санаторій ім. Бурденко – 290 осіб, ім. Пирогова – 113 осіб, "Слов’янський" – 50 осіб.

Протягом 2010 року з урахуванням збільшення вартості путівок планується оздоровити майже 9 тисяч інвалідів, з яких 2,3 тисячі – інвалідів-спинальників та 6,7 – іншого захворювання.

Як відомо, 3 грудня Кабінет Міністрів України затвердив План заходів, пов’язаних з розв’язанням деяких проблем соціального захисту інвалідів. Розпорядження, підписане Прем'єр-міністром Юлією Тимошенко, містить в тому числі вимоги щодо зміцнення лікувальної і матеріально-технічної бази закладів відновлювального лікування та забезпечення лікування там інвалідів.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх