EN|RU|UK
 Форум Украины(636042)
  123  2
Тему создал:

Ющенко і Януковича координують свої зусилля для боротьби з Урядом

Останні півроку всі дії Ющенка, Януковича і Партії регіонів були повністю скоординовані і направлені проти уряду.

Про це в інтерв’ю виданню «Профіль» сказав Перший віце-прем’єр-міністр України Олександр Турчинов.

«Подивіться, як синхронно вони голосують в парламенті. Провокації і випади проти Кабінету міністрів також повністю синхронізовані. Причому у всіх країнах в кризу ті, хто в опозиції, об'єднувалися з владою – щоб разом пережити важкі часи, мінімізувати погрози національній безпеці, залишивши всі свої розбіжності і публічне з'ясування стосунків на благополучніший для національної економіки період», - сказав Турчинов.

«А у нас, навпаки, чим гірше – тим краще. Але війна проти Тимошенко перетворюється на війну проти власного народу», - наголосив він.

Коментуючи імовірність розпуску Верховної Ради одразу після виборів Президента, Олександр Турчинов сказав: «Мабуть, єдиний кандидат в Президенти, який не планує розпускати парламент після своєї перемоги, це Юлія Тимошенко».

«Ми в уряді реально відчуваємо економічну ситуацію і передчуваємо, що не переживе країна того, що щорічно у нас вибори, популізм, дестабілізація і громадянські конфлікти. Тому маємо намір серйозно працювати з тим парламентом, який є», - сказав Турчинов.

«Після перемоги на президентських виборах ми не тільки сформуємо ефективну виконавчу владу, але і отримаємо стабільно працюючу більшість в парламенті. Дуже важливо, щоб президент, прем'єр, виконавча і законодавча влада працювала, як одна команда, на реальний результат, на свою країну», - наголосив Олександр Турчинов.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх