EN|RU|UK
 Форум Украины(635352)
  131  5
Тему создал: ZAXID.NET

У Тернополі збирають гроші на квартиру для Тимошенко

43-річний Володимир Ханас з Тернополя з 12 листопада розсилає Інтернетом повідомлення зі закликом зібрати кошти для придбання квартири Юлії Тимошенко.
Як повідомляє «Тернопільська правда», В.Ханас очолює громадську організацію “Чоловічий адаптаційний центр”. Ідея зібрати кошти виникла в нього після перегляду декларації кандидата в президенти Юлії Тимошенко. «Усі бачать, як вона одягається, що довго працювала на керівних посадах, а тут виявляється, що не має ні машини, ні де жити, – зазначає Ханас. – Або Тимошенко справді бідна і це потрібно якось вирішувати, або декларація брехлива. Можливо, купимо їй сувенірний будиночок.

Повідомлення, яке розсилає В.Ханас, такого змісту: “Вибори президента минуться. Але... Дорогі українці! Хто скільки зможе. З кожного по копієчці, по 2... Максимум 5! Розпочався збір благодійних коштів на придбання квартири для Юлії Володимирівни Тимошенко.

Наш розрахунковий рахунок 26003000629001 філія ВАТ КБ ”Надра” МФО 338705 ЄДРПОУ 26428936”.

До 2 грудня повідомлення про збирання грошей прочитали 1,2 тис. людей. Із них троє перерахували відповідно 10, 17 та 25 грн.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Alexander Bassin, Ali Hasan, sergik, ПРАВДИВЫЙ, Костянтин Болтівець
 Всего на сайте: 13 писателей
 
 
 
 
 
 вверх