EN|RU|UK
 Форум Украины(619016)
  143  5
Тему создал: Слава Героям!

УПА буде визнана Ющенком, або не буде визнана ніколи

Питання визнання УПА маргіналізувалося разом із політичними партіями і політиками, які його відстоюють. Якщо після
2004 року «Наша Україна» і БЮТ записували визнання УПА як один з ключових пунктів створення коаліції, то з часом воно зникло з порядку денного цих політичних сил, відносини яких вкрай зіпсувались і загострились.

Своє небажання визнавати УПА українофоби-русофіли, а саме вони є найбільш виразними противниками легалізації упівців, пояснюють співпрацею УПА з німецькими спецслужбами, однак справжня причина – це боротьба повстанців проти російсько-комуністичної окупації України. І поки не визнано УПА, доти перемагає ідея російської колоніальної України. Легалізація УПА – це легалізація української України, на противагу посткомуністичній державі з постколоніальним мисленням населення, саме населення, а не нації. Якщо українське суспільство та справжня українська інтелігенція не змусить політиків всіх мастей визнати на державному рівні УПА, то українська нація не має майбутнього і не заслуговує на повагу у світі. Така нація так і залишиться «молодшим братом» із споконвічним комплексом неповноцінності.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
олег нагибайло, дератизатор, Мария Иванова d926330d, Есть мнение 111, monah 58f1317c, Ali Hasan, Владимир Шатохин e8180b8c, Juli Schubs, Андрей Шевченко 73396fdd, Светлана Т., Artem Gurin, vastness 615169c4, lezyo, громозека, вася п
 Всего на сайте: 39 писателей
 
 
 
 
 
 вверх