EN|RU|UK
 Форум Украины(635808)
  78  2
Тему создал: d

У Партії регіонів не вистачить зусиль для відставки Людмили Денісової

Блок Юлії Тимошенко впевнений, що у Партії регіонів не вистачить голосів для відставки Міністра праці та соціальної політики Людмили Денісової.

"У нас великі сумніви, що у Партії регіонів вистачить зусиль відправити Людмилу Денісову у відставку. Очевидно, що голосів за це рішення не буде. Просто Партія регіонів демонструє чергову піар-акцію… Просто Партія регіонів разом з командою Президента таким чином хочуть виправдати свої недолугі закони і рішення", - заявив народний депутат фракції БЮТ Сергій Соболєв, коментуючи той факт, що Партія регіонів зареєструвала проект Постанови ВР про відставку Міністра.

У той же час Сергій Соболєв запевнив, що "Закон Партії регіонів про підвищення соціальних стандартів виявився мильною бульбашкою". "Згідно Закону, тепер вони разом можуть звільнити 14 мільйонів пенсіонерів, бо Людмила Денісова повністю виконує Закон, за який проголосувала Партія регіонів,… , де чітко сказано, що 29 гривень необхідно доплатити 6 мільйонам пенсіонерів, які вже отримали доплату у вигляді 28 гривень 40 копійок", - сказав Сергій Соболєв.

Депутат також наголосив, що "Партія регіонів нічого не каже, що у державних чиновників і депутатів збільшили на 80 і 90 відсотків, тоді як простим людям вони збільшили пенсії, умовно кажучи, на 20 гривень. Вони знову продемонстрували, що працюють на себе".

Як відомо, що Партія регіонів вимагає звіту Міністра праці і соціальної політики і вже зареєструвала проект Постанови про відставку Людмили Денісової (за авторством депутата Партії регіонів Михайла Папієва).

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
kilgor traut, Forward Movement, Жора Веточкин, yaait22, реквием по кацапизму
 Всего на сайте: 15 писателей
 
 
 
 
 
 вверх