EN|RU|UK
 Форум Украины(618530)
  112  1
Тему создал: d

На Євро-2012 залучено 700 млн. грн. за рахунок розміщення цільових ОВДП

На фінансування підготовки до проведення в 2012 році Чемпіонату Європи з футболу вже залучено 700 мільйонів гривень за рахунок розміщення цільових облігацій внутрішньої державної позики. Про це сьогодні заявив виконуючий обов'язки Міністра фінансів України Ігор Уманський.

"Із цієї загальної залученої суми використано близько 80% на реконструкцію НСК "Олімпійський", стадіону "Металіст" (у Харкові) і аеропортів", - сказав Ігор Уманський сьогодні журналістам у Кабінеті Міністрів.

Як відомо, 24 листопада на прес-конференції Віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник заявив, що "у зв’язку з проведенням виборів Президента в Україні уряд поінформував керівництво УЄФА, пана Платіні зокрема, що уряд має намір прийняти ще до 10 грудня рішення про авансування основних об’єктів підготовки інфраструктури до Євро-2012 на перший квартал 2010 року".

За його словами, найбільшим системним ризиком у підготовці країни до Євро-2012 УЄФА визначає стабільне і вчасне фінансування.

"Найбільшим системним ризиком для завершення і успішної реалізації проекту в цілому і не лише до 11 грудня, а і до кінця 2012 року, УЄФА визначає стабільне і вчасне фінансування. Ми цього року вийшли з цієї ситуації завдяки випуску цінних облігацій уряду. Завдяки цьому механізму уряд залучив вже близько 700 млн. грн., і планується розміщення облігацій і до кінця року", – повідомив Іван Васюник, додавши, що Україна має надати відповідні гарантії.

"Таким чином, до засідання 11 грудня Україна як партнер УЄФА має гарантувати повне фінансування всіх центральних об’єктів інфраструктури. Це невелика сума, від 800 мільйонів гривень до 1 мільярда гривень", – сказав Віце-прем’єр.

За його словами, кошти надійдуть у вигляді авансового платежу на перший квартал наступного року. І таким чином буде забезпечена неперервність підготовки ключових об‘єктів до футбольного турніру на час виборчого процесу.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Alexander Cherepchenko, ukrweb, trolik, Urs, Саша777, Irada, Ali Hasan, Алексей Носов d8330900, Fobos, молодой рабочий, Иван Афанасьев, Vadym Tsyrkalyuk, Саша Крест, polop, ВКЛ_это_мы_01, Igop, namtab, yakutua, Хап Незабвенный, jan pobokov, тютя тютькин 0e0cff03, литвинус, Frank Piter, Makeover, Konstantin Pelagin, sulima ivan, Kaba Mota, Враг рода человеческого 666, pompiere, слава63, Юрий Коско, Oles Ivanov, Дора, 5 копійок, Colt, Днепропетровец, Иннокентий beer, переигравший ботокс, Stephan Bil, Кирилл Лещенко, vad, Доброгодня
 Всего на сайте: 142 писателя
 
 
 
 
 
 вверх