EN|RU|UK
 Форум Украины(635567)
  76  1
Тему создал: 2

Питому вагу зарплат у прибутку підприємств слід довести до 50%

Кабінет Міністрів виступає за збільшення питомої ваги заробітної плати у виручці українських підприємств. Про це сьогодні на засіданні уряду повідомила Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

"Нам потрібно чітко проаналізувати, яку питому вагу сьогодні на всіх промислових підприємствах і подивитися, який відсоток від отриманої виручки в інших країнах складає заробітна плата", - закликала вона членів свого уряду.

За словами Прем'єра, якщо в розвинутих країнах заробітна плата складає не менше 50% такої виручки, то в Україні це - 18-23%.

"Це значить, що ми мусимо за 2010 рік дійти до тих рівнів складової заробітної плати виручки, яку отримає кожне підприємство, як в нормальних цивілізованих країнах світу – тобто не менше 50%. Я думаю, по завершенню кризи це буде правильно, логічно, і це буде продовженням нашої політики, яку ми ведемо, починаючи з 2005 року", - зазначила Юлія Тимошенко.

Вона, крім того, додала, що пенсії в Україні не мають бути меншими за 60% середньої заробітної плати за попередні роки трудового стажу кожного пенсіонера.

Юлія Тимошенко при цьому констатувала, що уряд під її керівництвом найбільше працював над підвищенням соціальних стандартів, і відзначила, що Кабінет Міністрів повинен і надалі рухатися саме в цьому напрямку.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх