EN|RU|UK
 Форум Украины(624851)
  45  1
Тему создал: 2

Вирок Закону про "підвищення" соцстандартів винесуть експерти

Кабінет Міністрів направив Закон "Про встановлення прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати" на експертизу до фінансово-економічних організацій України, а також на розгляд іноземним експертам для підтвердження асоціальності його положень. Про це, відкриваючи засідання уряду у середу, 2 грудня, повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

"Ми направили Закон про підвищення соціальних стандартів, в лапках "підвищення", і також Закон про зміни до Держбюджету, які також в лапках "підвищують" соціальні стандарти, ми направили в усі експертні фінансово-економічні кола країни, а направимо ще й іноземним експертам, для того, щоб не уряд, а незалежні експерти підтвердили, що Закон про соціальні стандарти і бюджет, який був змінений нібито під збільшення соціальних стандартів в цілому як проект Януковича – це був великий обман для людей, жорстокий, цинічний, як все, що вони роблять", - повідомила Юлія Тимошенко.

Вона вкотре підкреслила, що Закон про соцстандарти більшості пенсіонерів не підвищує пенсії, "значна частина втратила в розмірах пенсії, а ще близько 5 мільйонів пенсіонерів отримали 60 копійок збільшення на базі Закону про підвищення соцстандартів Януковича".

На переконання Юлії Тимошенко, норми Закону є "жорстокими по відношенню до людей".

"І я сподіваюся, що саме експертні кола оголосять свій вирок цьому псевдосоціальному Закону. Ми будемо рухатися зовсім іншим чином, не так, як вони, підвищувати народним депутатам пенсії і зарплати на базі таких законів про соціальні стандарти, а ми будемо підвищувати тим групам людей пенсії і заробітні плати, які дійсно суттєво відстали по своїм рівням пенсій і заробітних плат від всіх інших і відстали незаслужено", - зазначила Юлія Тимошенко.

За її словами, політика нинішнього уряду "суттєво відрізняється від обману, провокацій і профанацій, які роблять сьогодні деякі політичні діячі, включаючи центральну їх силу – це Партію регіонів на чолі з Януковичем".

"Саме тому наша соціальна політика, наша соціальна стратегія спирається на соціальну справедливість, соціальну солідарність і, думаю, що вона буде єдино правильною і можливою в державі", - резюмувала Прем'єр-міністр.

Як відомо, на початку жовтня Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект "Про встановлення прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати", внесений народним депутатом від Блоку Литвина Олегом Зарубінським. 20 жовтня Закон було прийнято в цілому 254 голосами.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко на початку жовтня назвала цей Закон "атомною бомбою під фінансовий стан країни". "Зараз немає можливості виконати положення цього документу. Для цього нам знадобився би другий бюджет", - пояснила голова уряду.

Вона назвала прийняття документу парламентом "злочином проти України, в основі якого лежить передвиборча популістська діяльність одного з кандидатів у президенти".

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Gabriel Monte, Фантом 2, valerii zozulia 85515867, Big Bang, Ron Ma, Urs, Bogdan_, Fobos, sergik, Tatyana Pomolova, Аль Капучіно, Murlin Murloff, всё путём 91368e89, neAlen, стальной гигант, Дед b34f2642, Elvis2, Вася Шевченко f77d76ba, Юрій Бровкін, випадково зазирнув, георг брок, Александр Корчинский 76162614, John Observer, Ars UA, про, Михайло Степовий c5fe7c3b, Gaydamaka Kozak, Aлександр Alexsis, Иллария Соняшникова, курвиметр, ВКЛ_это_мы_01, Григорий Барковский 5bc4f112, Yuriy Yurieff, SergeL, Николай Водяной, Cтарий Кінь, Василий Васильев 79630a4d, Панько Недобрий, DivaDii
 Всего на сайте: 136 писателей
 
 
 
 
 
 вверх