EN|RU|UK
 Форум Украины(624805)
  162  1
Тему создал:

Герман "пресує" канали, замітаючи сліди до Межигір’я

"регіоналка" Ганна Герман намагається заблокувати інформацію про здобуття лідером Партії регіонів Віктором Януковичем будинку в "Межигір’ї".

Герман "пресує" телеканали з метою заблокувати будь-яку інформацію про крадіжку лідером Партії регіонів Януковичем-Межигірським однойменної території в 140 гектарів у Київській області.

Ганна Герман та інші впливові регіонали обробили вже всіх власників телеканалів, продюсерів та редакторів.

Табу на цю тему свободословолюбива пані Герман вимагає не лише у випусках новин, але і навіть в політичних ток-шоу.

Ведучих "ласкаво просять" не ставити питання про Межигір’я самим, а в разі, якщо воно поставатиме з ініціативи інших – перемикати увагу аудиторії на якісь інші, приємніші для Віктора Федоровича теми.

Такий тиск пояснюється тим, що розмови про Межигір’я надто негативно впливають на психологічний стан Януковича.

Виникає підохра, "що дискомфорт у лідера ПР викликаний все ж таки соромом за вкрадене, а не страхом за те, що рано чи пізно він таки муситиме повернути державі привласнений шмат Київської області – трохи менший за Монако, але в чотири рази більший за Ватикан".

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Андрей Мудрый, Вадимир Крук, злой пидагох, Serg Ivanov 96b8fac0, Виктор Кондратюк 9346c35a, Шрек Баблокат, свободный человек b4fbfe90, экзорцист, сергей садовский, Феодор Сердюк, Антон Чигур, Alexei Skibo, Jenő Zsurky, Антип61, Гыг с Вами, Anatolij Akovskij 1edd4e73, 2Ghfdlf, Roman Rjevskiy, Наталья Гречкина fc43328e, Алла Новосад 5b57f84f, Глеб123, SergeL, kalbasa, Denisn, Паливода Александр, Бельгийский Заяц, Александр Искандер, Vladimir Bushan, Gaydamaka Kozak, Royal Flush, Ich bin Niegan, gassab, злой крот, Vladimir Rentyuk, Дима Трушков, укропбандерівець, Dron, vera Rom, Вячеслав Никитин, Сергей1500900, VV VVV 5fd9f06c, vad, Глеб Балуевский, Константин 1041a131
 Всего на сайте: 147 писателей

вверх