EN|RU|UK
 Форум Украины(624869)
  121  1
Тему создал: XPress

РОССИЯ: РУССКИЕ УБИВАЮТ РУССКИХ

Розумний збагне – а дурному й не треба.

27 листопада 2009 року коло 22.00, неподалік від населеного пункту Йорзовка, на межі між Новгородською та Тверською областями, сталася катастрофа із залізничним потягом «Невський експрес», що курсує на перегоні «Москва – Санкт-Петербург». Головна версія слідства – теракт. На сьогодні точно відомо про загибель 24 осіб, пропажу без вісті п’яти, та поранення 90 осіб.

Рейку під потягом було підірвано вибухівкою до 7 кіло у тротиловому еквіваленті. На місці злочину знайдено частину вибухового пристрою – обмотану рушником трубу. За думкою експертів ця труба була збита віссю колісної пари і увімкнула пристрій. З 14 вагонів протягу, два останніх зійшли з рейок та полетіли під укіс. Швидкість потяга на момент вибуху становила біля 200 км/год. Якби вибух стався на три секунди раніше – під укосом опинився б увесь потяг. Для установки пристрою терористам з горлом вистачило б 30 хвилин. Аби зібрати та застосувати такий пристрій – достатньо досвіду служби в саперних підрозділах Збройних Сил.

У суботу, 28 листопада на масці теракту стався другий вибух. Біля епіцентру вибуху знаходилися голова слідчого комітету прокуратури РФ, керівник московського міжрегіонального управління на транспорті та інші співробітники слідчого комітету. На щастя – ніхто не постраждав. Найвірогідніше – вибухівка відсиріла за ніч. «Невський експрес» - потяг не з дешевих. Перший вибух стався у п’ятницю – день коли пітерські високопосадові чиновники повертаються з Москви до дому. Для голови Росрезерву, двох чиновниць Росрибальства, та голови держкорпорації «Автодор» ця подорож стала останньою. Такого в історії Росії ще не було.

На сьогодні слідство розглядає дві версії – бойовики-ваххабіти і російські фашисти.

Друга версія – жахлива. Це жах у 99-му ступені. Це означає, що русскіє почали нищити русскіх.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Слава Украине 706c8f12, Colt, Cтарий Кінь, Garsia UA, Nel Castro, Иванко, Батько Махно dd05eddf, Saw Ewas 1a26b1e6, Ora Sto, Владимир Шатохин e8180b8c, Йозеф Швейк, Ars UA, Борис Павлов, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Rostyslav Komarnytsky, Татишо, igor555 ab2700df, SergeL, sulima ivan, _Дід_, Serg1969, Vedana, ВКЛ_это_мы_01, Алексей Носов d8330900, Олег Сербин 10d6f9ec, регистратор, Jimmy Hill, ПравдаЛюбка, Роман Бургарт, Ник Литвиненко, Vovcheg Zak, Ivan Larsen ecd1898d, John Observer, победа за нами100
 Всего на сайте: 96 писателей
 
 
 
 
 
 вверх