EN|RU|UK
 Форум Украины(618796)
  139  2
Тему создал: Mc Sim

Депутати зареєстрували законопроект про заборону комунізму

Два нардепа від НУ-НС хочуть залишити Україну без червоної ідеології

Народні депутати від НУ-НС Іван Заєць та Ярослав Джоджик зареєстрували у Верховній раді законопроект про заборону комуністичної ідеології та ліквідацію символів тоталітарного та комуністичного режимів.

Згідно з пояснювальною запискою до документу, завданням законопроекту є "заборона комуністичної ідеології у всіх її проявах як людиноненависницької, вшанування пам’яті жертв комуністичної ідеології, ліквідація символів тоталітаризму і недопущення їх встановлення чи відновлення у майбутньому".

Крім того, законопроектом націоналісти хочуть "понівечити" всі пам'ятники радянським лідерам, визначаються правові основи заборони комуністичної ідеології в Україні, забороняється діяльність об’єднань громадян, які сповідують комуністичну ідеологію, комуністична пропаганда, використання комуністичної символіки.

Встановлюється порядок ліквідації символів тоталітаризму, створюється Національна книга пам’яті жертв комуністичної ідеології, Національний меморіал жертв комуністичної ідеології, передбачається кримінальна та адміністративна відповідальність за невиконання закону.

Ініціатори документу вважають, що прийняття закону також дозволить покращити міжнародний імідж України, оскільки сприятиме боротьбі з тоталітарним минулим в рамках виконання рекомендацій Парламентської Асамблеї ОБСЄ "Возз’єднання розділеної Європи".

Нагадаємо, що наприкінці 2008 року депутати з Української Народної партії закликали садити до в'язниці за пропаганду комунізму.

ProUa

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Baden, Gabriel Monte, sulima ivan, RussianChuckcha, Oles Ivanov, Злий Грицько, ibpf, des_104, Ivan Bogun 12bf0e40, Александр Маргадон, кацахол, Алексей Иванович 353f574d, не олигарх, Шимус, Саша Крест, polop, Andrew Andr, Дмитрий Запорожец, Странник Виртуальный, почему, Дилетант Дилетантов, молодой рабочий
 Всего на сайте: 85 писателей
 
 
 
 
 
 вверх