EN|RU|UK
 Форум Украины(629854)
  71  1
Тему создал: Свой

Уряд Юлії Тимошенко відкриє нові можливості для інвалідів

Кабінет Міністрів України робить все для того, щоб потреби людей з обмеженими можливостями враховувалися у повному обсязі. Про це Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила під час відзначення Міжнародного дня інвалідів у Львові.

"Це вже стає частиною свідомості нашого суспільства і дає нам надію, що все більше і більше вся країна буде перебудовуватися і відкриватися для вас", - зазначила глава уряду.

Зокрема, Юлія Тимошенко запевнила, що до кінця цього року сім’ї, у яких проживає два і більше людей з обмеженими можливостями, буде повністю забезпечено автомобілями. "Я хочу побажати, щоб ваше життя не було таким важким, щоб ви розуміли і знали, що уряд та держава думає, дбає і підтримує вас", - сказала вона, вручаючи ключі від 15 автомобілів.

Юлія Тимошенко також повідомила, що станом на сьогодні в черзі на отримання автомобілів стоять 98 тисяч людей з обмеженими можливостями. Уряд розділив цю чергу на дві частини і в першочерговому порядку надає автомобілі сім’ям, у яких проживають два та більше інвалідів. "І ця черга до кінця цього року буде повністю закрита", - запевнила Прем'єр.

Вона також підкреслила, що Україна вже розпочала переговорний процес з китайськими компаніями, які постачають двигуни та запасні частини до автомобілів. За словами Юлії Тимошенко, згідно з вже відпрацьованою угодою, китайська сторона надасть довгостроковий кредит на 20 років, що дозволить повністю забезпечити всіх черговиків-інвалідів якісними автомобілями та протягом наступного року закрити чергу.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Murlin Murloff, МАКСИМ БЕЗФАМИЛЬНЫЙ, стальной гигант, Димитрий CrimeaBandera, vad, Michail Viktorovich, Яков1, Vladimir Orlov 3909a85d, Саша Крест, три - пятнадцать, Андрей Карпенко 22e09935, JulyusCaesar, 5 копійок, молодой рабочий, гонта коваль, фОшЫзд Галичанский, Darlin, Aleksey Nosulenko, Olejons Jon, Протоирей Филармонов, України вірний ж-д, Константин 1041a131, Ростислав Микитюк, Сергей1500900, сябро, Володимир Павлович, Андрей Шевченко 73396fdd, Владимир Шевчук 5ddba611, aquarius580 ., sulima ivan, РоботБАндер2, vokvok, Игорь Хирскл, Vladimir Rentyuk, Вячеслав Айшер db13345f, Ринат Амедов
 Всего на сайте: 131 писатель
 
 
 
 
 
 вверх