EN|RU|UK
 Форум Украины(618158)
  169  10
Тему создал: 1

"Газова" постанова уряду – в дії

З метою виконання постанови Кабінету Міністрів від 25 листопада 2009 року "Про заходи щодо забезпечення надходжень до Державного бюджету та розрахунків за природний газ" Державна податкова адміністрація та Головне контрольно-ревізійне управління України в кожній області створюють податкові посади на підприємствах комунальної теплоенергетики, які заборгували НАК "Нафтогаз України" за спожитий газ.

Такі заходи вжиті з метою перевірки коштів, які у 2007-2009 роках надійшли на рахунки цих підприємств як сплата за надання послуг населенню за спожитий природний газ та постачання гарячої води.

"Ми спільно з Головним контрольно-ревізійним управлінням України повинні забезпечити цільове використання коштів, що надійшли за спожиту теплоенергію та визначити чіткий алгоритм сплати заборгованості, який має бути реальним та відповідати виробничим потребам підприємств. Кабінет Міністрів України вимагає від нас термінових та ефективних дій у цьому напрямі", – зазначив перший заступник голови ДПА України Вадим Кайзерман.

Як відомо, 23 листопада у ході селекторної наради з питань розрахунків за газ Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що уряд запровадить спеціальну систему контролю розрахунків за газ.

"У середу на засіданні уряду буде прийнято комплексне рішення у вигляді постанови, яка започаткує спеціальну систему контролю (розрахунків за газ)… Ця постанова буде передбачати, що в кожному обленерго і облгазі відразу в середу буде введена спеціальна посада представника Контрольно-ревізійного управління, без підпису якого не буде здійснюватися жодний платіж теплокомуненерго, облгазів, районних і міських газів", - пояснила глава уряду.

Юлія Тимошенко наголосила, що "якщо не буде підпису цієї людини, то не буде здійснено жоден платіж". "Цією ж постановою ми переуступаємо борги НАК "Нафтогазу" на теплокомуненерго і облгази. І податкова адміністрація вже з четверга починає відстежувати кожну копійку з обігу грошей", - додала вона.

Вже 27 листопада Голова правління НАК "Нафтогаз України" Олег Дубина на прес-конференції зазначив, що НАК "Нафтогаз" сьогодні не має можливості обмежувати Україну у потребах газу, тому уряд прийняв рішення, і ми вже вчора провели нараду у податковій і склали план дій, відповідно до якого будемо рухатись, щоб забезпечити сплату боргів облгазами… НАК "Нафтогаз" вже передав всю інформацію у податкову".

Він також зазначив, що загальна заборгованість облгазів перед НАК "Нафтогазом" сягає 7 мільярдів гривень.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
самуил фельдман, три - пятнадцать, Senator S 01a656ec, NEserega, abacus sp
 Всего на сайте: 17 писателей
 
 
 
 
 
 вверх