EN|RU|UK
 Форум Украины(635808)
  135  2
Тему создал:

Партія регіонів познущалася з пенсіонерів

Фракція БЮТ вимагатиме заслухати у п’ятницю інформацію голови Пенсійного фонду, міністра соціальної політики та керівництва Міністерства фінансів про наслідки закону про збільшення соціальних стандартів.

Про це заявив народний депутат, член фракції БЮТ Сергій Соболєв.

«Ми хочемо дізнатися, які результати принесуть українцям під новорічну ялинку соціальні «подарунки» від Януковича», - сказав він.

На думку Соболєва, цей закон є прикладом того, що хотіли допомогти бідним, а як завжди допомогли багатим.

«Лише на два місяці цього року вартість закону складає 8 млрд. гривень, а у наступному він коштуватиме бюджету аж 72 млрд. гривень. При цьому реальне підняття соціальних стандартів відчують лише чиновники, які отримують спеціальні пенсії. Їм додадуть сотні гривень», - наголосив народний депутат, додавши, що для звичайних пенсіонерів цим законом збільшуються виплати всього на 60 копійок.

«Таким чином, познущавшись зі звичайних пенсіонерів і підвищивши соціальні стандарти для чиновників, цей закон матиме руйнівні наслідки для української економіки», - сказав Сергій Соболєв.

«Ці політичні авантюристи, які внесли даний закон у парламент, замаскували його справжній зміст. Разом з підняттям соціальних стандартів вирішили не піднімати мінімальний прожитковий мінімум та розмір мінімальних зарплат», - підкреслив депутат.

Крім того, за його словами, закон про соціальні стандарти, на жаль, значно погіршує матеріальне становище дітей-інвалідів та інших соціально незахищених верств населення.

«Місяць тому Уряд прийняв постанову про виділення 565 млн. грн. для виплат соціально незахищеним верствам населення. В той же час закон, який прийняв парламент, передбачає на їх потреби лише 100 млн. гривень. Таким чином, піднявши пенсії собі, депутати від Партії регіонів урізали виплати інвалідам», - підкреслив Сергій Соболєв.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх