EN|RU|UK
 Форум Украины(618153)
  166  1
Тему создал:

Президент і Партія регіонів позбавили місцеві бюджети необхідного фінансування

Бюджетний кодекс став заручником політики та жертвою змови між Ющенком і Януковичем проти громадян України та Уряду Юлії Тимошенко.

Про це заявив член фракції БЮТ Олег Ляшко, коментуючи голосування за подолання вето Президента на Бюджетний кодекс.

За словами народного депутата, сьогоднішнє провальне голосування у Верховній Раді за прийняття нової редакції Бюджетного кодексу ставить хрест на сподіваннях місцевого самоврядування.

«Не проголосувавши за подолання вето Президента, фракція Партії регіонів, комуністи та пропрезидентська частина НУ-НС, фактично, позбавили місцеві бюджети можливостей у 2010 році отримати додатковий ресурс для вирішення нагальних проблем місцевих громад», - сказав Олег Ляшко.

Депутат зазначив, що у новому Бюджетному кодексі за пропозицією Уряду планувалося значну частину податків залишити у місцевих бюджетах для того, щоб керівники місцевих громад мали фінансові можливості «латати дірки». Зокрема, це ремонт доріг та закладів соціальної сфери.

«Водночас, це не голосування фракції Партії регіонів, комуністів та пропрезидентської частини НУ-НС в черговий раз засвідчило існування підступної, таємної змови між президентом Ющенко та Віктором Януковичем, спрямованої на знищення Уряду Юлії Тимошенко та проти громадян України», - пояснив Ляшко.

На думку Олега Ляшка, Президент, наклавши вето на Бюджетний кодекс, фактично, позбавив фінансового ресурсу місцеві органи самоврядування.

«Партія регіонів не голосувала за подолання вето Президента. Таким чином вони підтримали прагнення Ющенка залишити місцеві громади без вкрай необхідних коштів на вирішення проблем місцевих громад», - додав він.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Kaba Mota, SuperVsirf ., Bob2, Лариса fb3d953c, vastness 615169c4, три - пятнадцать, Irada, Andreas Hänse, Япона Мать, Палиця Василь, Jimmy Hill, Yuriy Gavrysh, Dev Adhikaru, IMPERIUM LEGIONIS, Harib Da, Питер Пэн 53064d72, Геракл Платонович, Саша Саша Саша, SergTranscarpathian, Саша Киев, Anton Chernysh, Валера Иванов f06c6de7
 Всего на сайте: 83 писателя
 
 
 
 
 
 вверх