EN|RU|UK
 Форум Украины(618474)
  160  2
Тему создал:

Юлія Тимошенко: я завжди буду служити Україні

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко запевняє, що завжди служитиме Україні і працюватиме на розбудову міцної і незалежної держави. Про це вона заявила, вітаючи львів’ян з 18-ю річницею Всеукраїнського референдуму проголошення незалежності України.

"Як би важко не було, так як ви ніколи не здаєтеся, так і я, дивлячись на вас, буду тримати позицію і ніколи нікому позицій українських наших рідних не здам. Скільки б вони не паплюжили сьогодні і державу, і урядову команду, повірте мені: служимо і будемо служити Україні і кожному з вас, тому що іншого змісту у житті я не бачу, ніж нам з вами побудувати міцну, надійну, незалежну, українську Україну", - сказала Юлія Тимошенко, звертаючись до жителів Львова.

При цьому вона відзначила визначну роль Львівщини у становленні незалежності України. "Сьогодні особливий, знаковий день. Ви знаєте, що 1 грудня 1991 року відбувся Всеукраїнський референдум за проголошення незалежності України, коли весь народ віддав свої голоси за незалежність, суверенітет, самостійність України. І саме в цей день ми на Львівщині, бо саме Львівщина безмежно багато зробила для того, щоб Україна була сильною і незалежною. І думаю, ще багато чого зробить", - підкреслила Юлія Тимошенко.

На її переконання, голосування на референдумі у 1991 році заклало підвалини для розбудови європейської сильної країни.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Владимр Святюк, З Україною в серці, Frank Piter, Michail Postolaki, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Khmelnitskiy, vad, Wevelsburg, George Dok, Magdalena Zurbiene, Алексей Носов d8330900, Lucretia Black, Листик Дрегис, хахахаха, Nigilist74, ХОРТ, Саша Саша Саша, Arkady Korshun
 Всего на сайте: 56 писателей

вверх