EN|RU|UK
 Форум Украины(635306)
  160  2
Тему создал:

Юлія Тимошенко: я завжди буду служити Україні

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко запевняє, що завжди служитиме Україні і працюватиме на розбудову міцної і незалежної держави. Про це вона заявила, вітаючи львів’ян з 18-ю річницею Всеукраїнського референдуму проголошення незалежності України.

"Як би важко не було, так як ви ніколи не здаєтеся, так і я, дивлячись на вас, буду тримати позицію і ніколи нікому позицій українських наших рідних не здам. Скільки б вони не паплюжили сьогодні і державу, і урядову команду, повірте мені: служимо і будемо служити Україні і кожному з вас, тому що іншого змісту у житті я не бачу, ніж нам з вами побудувати міцну, надійну, незалежну, українську Україну", - сказала Юлія Тимошенко, звертаючись до жителів Львова.

При цьому вона відзначила визначну роль Львівщини у становленні незалежності України. "Сьогодні особливий, знаковий день. Ви знаєте, що 1 грудня 1991 року відбувся Всеукраїнський референдум за проголошення незалежності України, коли весь народ віддав свої голоси за незалежність, суверенітет, самостійність України. І саме в цей день ми на Львівщині, бо саме Львівщина безмежно багато зробила для того, щоб Україна була сильною і незалежною. І думаю, ще багато чого зробить", - підкреслила Юлія Тимошенко.

На її переконання, голосування на референдумі у 1991 році заклало підвалини для розбудови європейської сильної країни.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Gabriel Monte, soren, Konstantin Pelagin, ingod wetrust, Владимир_2, Леонид Днепр, seregaukraine, Envoy, Gaydamaka Kozak, mrSmith, КузьмичUA, Лера Ларченко, Pro Gamer, KingDiamond, Ali Hasan, Frol Fedoroff, Игорь Мельник 1e80ecc1, Николай Водяной, Денис Коновалов 4caafe82, Стрижов Анатолий, Кот по имени Сосо, ipd dip, Amber, Виктор Кондратюк 1d81b508, Святополк Сагайдачний, Саша Крест, sulima ivan, kuba, Tania36, clexane, Левко Чорний, Лаур, Костянтин Болтівець, Elvis2, Ярик Сус, Cent Ykki, Harib Da, 5 копійок, Vovcheg Zak, kalbasa, Evgen Slobojanski, Oleg Manko, частный сектор, Tatyana Pomolova, Роман Шишацкий, Welt Schmerz, дмитро кук
 Всего на сайте: 151 писатель

вверх