EN|RU|UK
 Форум Украины(618494)
  160  3
Тему создал:

Україна впевнено виходить з кризи

Україна поступово, але впевнено виходить з кризи. Про це Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила під час робочого візиту до Львова у вівторок, 1 грудня.

"Ми місяць за місяцем бачимо нормальну динаміку з кризи. Ми до 1 березня плануємо, що з кризою ми остаточно попрощаємося і повернемося до всіх наших потужних соціальних програм, які ми розпочинали на початку 2008 року", - заявила керівник уряду.

"Я думаю, два-три місяці, і ми забудемо про всі ці політичні баталії і вакханалії, і побудуємо надійну владу, жорстку, чітку українську надійну владу, і Україна буде обов’язково сильною. Хочу, щоб ви в це вірили", - додала Юлія Тимошенко, звертаючись до жителів Львова.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Валентин78, Саша Крест, NNN, Ортодром, Йозеф Швейк, Аркадий Станкович, Egor Elk, SergTranscarpathian, Андрій Жагун, Время Котлов, sulima ivan, Frank Piter, Yury UK, Sergey Yakovenko, Ali Hasan, дератизатор, Гыг с Вами, maroon 5, Gaydamaka Kozak, Arkady Korshun, Руцкий Рейх, Зэлэный_Змий, Саша Киев, Паливода Александр, Степан Иванов 8d06009e, delo delo, Кремль Руинов, Garsia UA, Domkrat, Matr Ua, Леонид Днепр, Лера Ларченко, pompiere, Игорь Мельник 1e80ecc1, Baden, Serg Ivanov 96b8fac0, GayParade, Wlad5495, Петр Фукин, Chanel 3256, линда либерман, Urs, Sergey Marchenko 48ae0552, Чип, GSN, Алексей Носов d8330900, Володимир Букарєв, Larisa_BY, Rostyslav Komarnytsky, Amber, Cтарий Кінь, Владимир_2
 Всего на сайте: 154 писателя

вверх