EN|RU|UK
 Форум Украины(624772)
  175  3
Тему создал:

Я знав, що наш Президент неадекватний, але щоб настільки...

Я знав, що наш Президент неадекватний, але щоб настільки...

Президент наклав вето на закон, який вносив одну маленьку поправку в Цивільний кодекс: пропонувалося при визначенні розміру моральної шкоди враховувати матеріальне становище відповідача. Відомо ж бо, що відповідачем за позовами про стягнення моральної шкоди, зазвичай, виступає журналіст чи редакція газети. Які далеко не завжди можуть задовольнити апетити позивачів. А позивачами, зазвичай, у в нас у країні виступають люди, котрі мають завищені амбіції і відповідний розмір гаманця.

Отож, Президент сказав у вето: в нас в Україні Конституція визначила всіх рівними. Тому нікому ніякого попуску. Якщо журналіст скривдив мільйонера (яким, до речі, є і президент), нехай цей журналіст і відшкодовує моральних витрат на мільйон. Немає в нього мільйона? Такого бути не може – вважає Президент. В Україні Конституція визначила всім рівні права та можливості – тому кожен журналіст зобов'язаний мати мільйон. Немає – нехай віддає усім своїм рухомим і нерухомим майном. Не вистачить – буде винен все своє життя. І спадкоємці теж. Так говорять у нас закони.

Сьогодні президент України вкотре виступив проти журналістів.

Зіграла роль особиста образа?

Бажання помститися журналістам?

Чи це просто звичайна неадекватність?

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Olga A 6130c05e, ukrweb, Camaro 67, SergeL, andrew_sc, initials 95f9530a, три - пятнадцать, Батько Махно dd05eddf, Evgen Tchioma, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Andrey Sokolov d0d9f127, Екзорцист, RustIck, Константин 1041a131, Yuriy Yurieff, З Україною в серці, Алексей Владимировмич Варанва, Witness, paronorma, Pavel Balyakin, abacus sp, legionary, sergik, Dima30
 Всего на сайте: 73 писателя
 
 
 
 
 
 вверх