EN|RU|UK
 Форум Украины(624590)
  121  9
Тему создал: Камуністка-большевичка з 1901 года.

Фюрер Петя Сіманєнко розлучився без згоди дружини, півроку стрибаючи в гречку.

Послухав я оце канал 1+1 і сказав собі: бреше. Не може ути, щоб наш фюреш, майже ангел Петя по півроку не жив вдома... Ну, якщо й не жив, то я можу пітвердити: всі ці півроку він кохав нашу партію. У хвіст і в гриву. Щоб вона була моральною, честю і совістю і ніколи не старіла. Може, й було, що петя стрибав у гречку. А це ще одне попередження: ніколи не можна омолоджувати партію, бо тоді серед її членів і членькинь почнуться шури-мури, а далі дійде до розвалу партії, а де ж ми тоді будемо харчуватися?
Я розумію, нашому Пєтушку треба омолоджуватися, бо ж не полізе він на мене, стару бабу, ще й беззубу, яка бачила Лєніна, Сталіна, Троцького, Кагановича та інших покійників і жівйом і в грому. А в Петі так губки, як вишні - так і просяться на гріх.
Хайль фюрер Петя - єдиний здоровий бугай в КПУ-КПРФ!
Амінь!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Ruslan Tkachenko, Vasyl Moroz 779d57e5, Злий Грицько, Маркиз, Vladimir Bushan, Чинганчгук, Едвард, Евгений Калашников, Третий армагедец, Олег Сербин 10d6f9ec, Андрей Шевченко 73396fdd, Garsia UA, Виталий Прокуратор, Володимир Науменко a6a66e08, РОСИСЯ ВПЕРДЕ 2b6ce1d0, Cтарий Кінь, Вася Шевченко f77d76ba, ukrweb, Natalia Klefas, SergeL, Bander_UA 1d21dedd, Urs, Сергей1500900, Igor L, Mara Ainsa, фОшЫзд Галичанский, свободный человек b4fbfe90, Colt, RustIck, Kris Sczepan, Denisn, Николай М, Gyro, Виктор Кондратюк 9346c35a, Крокодил Гена, Lvbnhj, sulima ivan, ВКЛ_это_мы_01, Vladislav Namram, України вірний ж-д, Сергей Черный 3cde3fa7, alexandr shamov, Алексей Титаренко 09956814, васисуалий лоханкин fdb5505f, Лада Каменская, Алла Новосад 5b57f84f, 3-М-22, Nino, Андрей Жуков b738201d, Ф-1, Владислав 1, Алексей Носов d8330900, Корсунский, dandelion wine, Oleg Kario, Иванов Владимир 20b3d7cb, ibpf, La Figa56 ab2ed38e, Ali Hasan, uegfybyf
 Всего на сайте: 188 писателей

вверх