EN|RU|UK
 Форум Украины(636017)
  136  7
Тему создал: Новости Украины

Росія може напасти на Україну через газову трубу

Для вторгнення в Україну Росія може використовувати той же привід, що вона використовувала в Грузії. Військове вторгнення в Україну Росія може здійснити під приводом "захисту газопроводу", зазначають американські ЗМІ.

"Для вторгнення в Україну Росія може використовувати той же привід, що вона використовувала в Грузії, той же привід, що використовував свого часу ГІТЛЕР в Судетах - захист своїх одноплемінників" - такий сценарій не виключається в редакційній статті американської ділової газети Investor's Business Daily.

Видання робить висновки: шість країн позбулися поставок газу в самий розпал зими через те, що Росія вирішила повернути собі свою колишню імперію і минулий вплив. Трубопроводи йдуть через Україну. От і привід для нової холодної – без лапок - війни.

Коли Росія вторгнулася до Грузії, це був попереджувальний постріл у бік НАТО на кшталт "навіть не намагайтеся прийняти до своїх лав Грузії і України, тим самим створюючи "парасольку безпеки" над такими бажаними вами поставками нафти і газу і збільшуючи енергетичну незалежність Заходу. Не треба влізати куди не просять".

Росія знову підіймається, і Володимир ПУТІН, руками Дмитра МЄДВЄДЄВА, починає грати м'язами. Зрозуміло, чому: адже ціни на енергоносії падають, з ними падають і їх доходи, а, значить, створюється загроза їх глобальним амбіціям і проекту відновлення територіального впливу старого Радянського Союзу.

Росія і Україна дотепер не вирішили суперечку про ціни на газ і термінах платежів за нього. До того ж, Москва заявила, що Україна відкачує з транзитних поставок газ на власні цілі. Дійсно, гроші Росії потрібні відчайдушно. Але це ще далеко не все.

В кінці грудня президент Дмитро МЄДВЄДЄВ проголосив: "Національні інтереси повинні захищатися всіма наявними засобами". А 31 грудня прем'єр-міністр Володимир ПУТІН додав, що втручання України в експорт російського газу до Європи може призвести до "серйозних наслідків для країни-транзитера".

У нинішній кризі Росія звинувачує Україну, заявляючи, що та сама перекрила три з чотирьох газопроводів, що йдуть до Європи.

"Ми нічого не перекривали, - відповів представник українського "Нафтогазу" Валентин ЗЕМЛЯНСЬКИЙ. - Там просто немає газу – нуль".

"Наші російські партнери грають з нами в кішки-мишки", - додає Олександр ШЛАПАК, радник президента України з економіки.

У понеділок російський енергетичний гігант "Газпром" заявив, що скорочує поставки газу через Україну на 65,3 мільйони кубометрів, або на 20 відсотків. Москва стверджує, що саме таку кількість газу Україна вивела з транзитного трубопроводу. У 2006 році таке вже було - тоді в декількох країнах Західної Європи було відмічене падіння об'ємів поставок газу на 30 і більше відсотків.

Росії не подобається, що Україна підтримала Грузію; не подобається, що вона хоче інтеграції в НАТО і Захід. ПУТІН виступив проти "помаранчевої революції", що піднялася у відповідь на шахрайство під час виборів, направлене на те, щоб при владі залишився російський ставленик. Тоді український народ примусив владу провести нові вибори і визнав перемогу Віктора ЮЩЕНКА, що пережив отруєння - організоване, судячи з усього, агентами КДБ і що назавжди залишило шрами на його обличчі.

Для вторгнення в Україну Росія може використовувати той же привід, що вона використовувала в Грузії, той же привід, що використовував свого часу Гітлер в Судетах - захист своїх одноплемінників. У Криму, який є частиною України, більшість населення розмовляє російською. І Росія, як і раніше в Грузії, поширює серед російських кримчан російські паспорти. Також на цьому півострові розташована військово-морська база російського Чорноморського флоту.

Під час вторгнення Росії до Грузії ЮЩЕНКО почав звертати увагу на угоду, за якою Росія орендує базу і спирається на кримський порт Севастополь. Він настільки жорстко виступив проти підтримки російськими кораблями вторгнення з Севастополя, що зажадав, щоб вони повідомляли його про свої переміщення за 72 години. Що ж до угоди, то вона закінчується в 2017 році, і, за словами представників української влади, продовжувати її вони не збираються.

Після серпня чисельність російських військ в сепаратистських регіонах Грузії - Абхазії і Південної Осетії - зросла удвічі. Російські солдати стоять в 24 милях від Тбілісі і трубопроводів, що проходять по грузинській території. Якщо вони захочуть, трубопроводи будуть захоплені у будь-який момент.

Не виключено, що тепер Москва планує подібні дії і проти України - з метою, звичайно, "захистити" трубопроводи від дій, які в Росії називають українським втручанням. Також вона вирішить завдання збереження бази для свого флоту і надання заступництва російським в Криму. А якщо при цьому ще і наповниться російська скарбниця - що ж, кому від цього погано, зазначає видання.

Джерело: ТСН
Обговорити на форумі

При використанні матеріалів обов'язкове гіперпосилання на Коломия ВЕБ Портал
http://kolomyya.org/se/sites/pb/?nid=10389

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Irada, Иллария Соняшникова, sigsauer, Виктор Потоцкий ddddc13d, Rjr, alex lagun, Alexander Kravchenko, Владимир Суб, Константин 1041a131, Vlas Nik, Светлана Т., жовтоблакитний, 1BetarD, Левко Чорний, Urs, Kirim Ukrainali, Moskovit, KAISERWALD, Сергей Успеньев, Иванко Иванов da702069, Dnipro 75ed19bb, Tot Totovich, Ali Hasan, Lvbnhj, Сергей Иванофф, Назар Курта 10f41f8f, Baks13, георг брок, Вася Шевченко f77d76ba, Ksenia VB, pinkerton, Radoslav Sikorsky, Саша Крест, Phoenix Yes, Саша Саша Саша, Neutral13, Egor Elk, Evgen Tchioma, васисуалий лоханкин fdb5505f, Серж Серж 3e25498f, Василь Бондарчук, Кремль Руинов, Roine S, XENOmorph
 Всего на сайте: 174 писателя
 
 
 
 
 
 вверх