EN|RU|UK
 Форум Украины(636249)
  306  26
Тему создал:

Украинские ястребы тянут ручонки к атомной бомбе!!!

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок в інтерв'ю на телеканалі "1+1" у підсумковому випуску "ТСН" 25 січня 2009 року, коментуючи підсумки російсько-української газової війни, зазначив:

«Всеукраїнське об'єднання "Свобода" гостро реагувало на ситуацію в газових відносинах. Ми підготували відповідну заяву, брали участь у пікетуваннях московського посольства та консульств в Україні. Але, найголовніше, ми маємо зробити серйозні висновки з цієї ситуації.

Росія завжди вела, веде і буде вести війну проти України: інформаційну, економічну, енергетичну, дипломатичну, культурну, мовну, іміджеву. Росія організувала небачену антиукраїнську істерію усередині країни. Росія, на відмінну від українських чиновників, зуміла переконати Європу і своїх аґентів, що у газовій війні винна саме Україна. Ми програли не лише інформаційну війну, але й газову. Бо влада в Україні є антиукраїнською по суті. Вона не може захищати національні інтереси України. І з цього потрібно робити висновки.

У газовій війні ми маємо апелювати до Європи. Європейські країни мають купувати газ на східному, а не на західному кордоні України. Ми маємо повернутися до Будапештського меморандуму 1994 року. Країни-ґаранти США та Великобританії ґарантували нам захист не лише під час військової загрози, але й економічної. Тепер або вони мають виконати ґарантії, або ми матимемо право відмовитись від меморандуму і відновити ядерний статус України.

Росія посадила Україну на газову голку. Тепер ми змушені купувати протягом 11 років величезні об'єми газу. Ми отримали найвищі в Європі розцінки на газ і найнижчі на транзит.

Влада в Україні нашпигована агентами Кремля. Вони не будуть воювати з Москвою, не будуть їй протистояти. У них спільний бізнес і спільні інтереси. Найбільший з них - президентські вибори в Україні.

Московське ханство обклало Україну 10-тирічною даниною! Ціна питання - ярлик на князювання в Україні.

Україна потребує зміни системи влади. Ми маємо провести докорінне очищення влади. Провести люстрацію. Змінити систему влади - на президентську. Парламент треба скоротити і обмежити його функції. Потрібно перейти до пропорційної системи виборів з відкритими списками. Потрібно запровадити виборність суддів. Треба створити прозору і легку систему відкликання Президента, депутатів і суддів. Це і стане виходом із ситуації. Бо енергетичну, економічну, газову чи іншу війну ми можемо виграти, коли матимемо ефективну та національно свідому владу".

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Anton UA 614ffd10, Джамал, Молчаливый Боб, Саша Крест, каратель рабовладелец, Regular Show, Zu Docs, Konstantin Pelagin, Русскоязычный Бандеровец 905c405d, Жора Веточкин, Clyde, Дегтярева Людмила, Николай Водяной
 Всего на сайте: 31 писатель
 
 
 
 
 
 вверх