EN|RU|UK
 Форум Украины(624838)
  304  26
Тему создал:

Украинские ястребы тянут ручонки к атомной бомбе!!!

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Тягнибок в інтерв'ю на телеканалі "1+1" у підсумковому випуску "ТСН" 25 січня 2009 року, коментуючи підсумки російсько-української газової війни, зазначив:

«Всеукраїнське об'єднання "Свобода" гостро реагувало на ситуацію в газових відносинах. Ми підготували відповідну заяву, брали участь у пікетуваннях московського посольства та консульств в Україні. Але, найголовніше, ми маємо зробити серйозні висновки з цієї ситуації.

Росія завжди вела, веде і буде вести війну проти України: інформаційну, економічну, енергетичну, дипломатичну, культурну, мовну, іміджеву. Росія організувала небачену антиукраїнську істерію усередині країни. Росія, на відмінну від українських чиновників, зуміла переконати Європу і своїх аґентів, що у газовій війні винна саме Україна. Ми програли не лише інформаційну війну, але й газову. Бо влада в Україні є антиукраїнською по суті. Вона не може захищати національні інтереси України. І з цього потрібно робити висновки.

У газовій війні ми маємо апелювати до Європи. Європейські країни мають купувати газ на східному, а не на західному кордоні України. Ми маємо повернутися до Будапештського меморандуму 1994 року. Країни-ґаранти США та Великобританії ґарантували нам захист не лише під час військової загрози, але й економічної. Тепер або вони мають виконати ґарантії, або ми матимемо право відмовитись від меморандуму і відновити ядерний статус України.

Росія посадила Україну на газову голку. Тепер ми змушені купувати протягом 11 років величезні об'єми газу. Ми отримали найвищі в Європі розцінки на газ і найнижчі на транзит.

Влада в Україні нашпигована агентами Кремля. Вони не будуть воювати з Москвою, не будуть їй протистояти. У них спільний бізнес і спільні інтереси. Найбільший з них - президентські вибори в Україні.

Московське ханство обклало Україну 10-тирічною даниною! Ціна питання - ярлик на князювання в Україні.

Україна потребує зміни системи влади. Ми маємо провести докорінне очищення влади. Провести люстрацію. Змінити систему влади - на президентську. Парламент треба скоротити і обмежити його функції. Потрібно перейти до пропорційної системи виборів з відкритими списками. Потрібно запровадити виборність суддів. Треба створити прозору і легку систему відкликання Президента, депутатів і суддів. Це і стане виходом із ситуації. Бо енергетичну, економічну, газову чи іншу війну ми можемо виграти, коли матимемо ефективну та національно свідому владу".

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
igor555 ab2700df, Gaydamaka Kozak, Григорий Барковский 5bc4f112, Гарик Не инженер c161d501, Alex Rabinovich, Lvbnhj, Big Bang, Hazan Eldoran, Влад Листвич, Jenő Zsurky, Иванко, курвиметр, Alex Smith bb5fe51c, Юрий Рыжков, 5 копійок, Cтарий Кінь, Алексей Носов d8330900, Rorrroor, Дора, Планета Земля-Рай, Pik Az f246ad80, Mganga Zambezi, Constantine Malkovich ded2b0b7, Urs, Олег Хардин, Саша777, DamBuster82, Бумеранг, Андрей Шевченко 73396fdd, Игорь Мельник 1e80ecc1, Корсунский, Фантом 2, Marija Gusar, Великая Исландия, Alexei Skibo, я гражданин Украины
 Всего на сайте: 136 писателей
 
 
 
 
 
 вверх