EN|RU|UK
 Форум Украины(636245)
  253  2
Тему создал: сексот

Министр Луценко! Купите порно для взрослых!

Після чергової міністерської наради міністр МВС Ю.Луценко заявив: сьогодні я особисто піду на пошуки злочинців порноіндустрії! Охорона за мною на відстані 5 метрів! І ніяких зайвих рухів!
- Куди ж мені піти? - задумався сучасний Шерлок Холмс. - О, вчора синочок приніс купу дисків з порнухою, сказав: на книжковому Петрівському ринку їх хоч греблю гати. Поїдемо на Петрівку.
Вийшов міністр з авто і тихенько проник між книжковими рядами. Не встиг зробити двох кроків, як його хтось за руку - смик. "Юрий Витальевич, хотите порнушку?" - "Відчепіться зі своїми дурними пропозиціями! Чи не бачите, що я шукаю порноділків?" -і пішов собі далі. А тут йому знову пропонують: "Купите порно для взрослих!" - Та не до розваг було Юрію Віталійовичу - він шукав бандитське кубло порноділків. Далі було гірше, його просто хапали за руки і підтягували до лотка - подивіться, який у нас багатий вибір - увесь порносвіт на дисках. І не дорого!
Ледве відбився Ю.Луценко від набридливих продавців.
Зітхнув він глибоко і сказав охороні: "Поїхали на службу. Я так і знав, що вже давно поборов порноіндустрію - мрію всіх міністрів. Завтра доповім прем"єру і президенту про свою героїчну перемогу"
Виїхавши на Окружну дорогу, його машину зупинила ціла зграя дівчат -вони пропонували міністрові найрізноманітніші послуги, але міністр не мав часу, він поспішав доповісти керівництву держави про свою перемогу над порноіндустрією і проституцією.
Віват, міністру Луценку!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Ali Hasan, Valeriy Valeriy, Angelika Karatova, Magdalena Zurbiene, Mora Zfayfer, Maxim Ak-Murza, Nataliia Mykhailova, Sophia-Maria Duglass, И я скажу, Александр Усов, віктор федорович 31ee1569, Олег Петрович ed2c8e0a, Гримсвотн, Вася Жук, Иллария Соняшникова, КузьмичUA, Артем Бала, Гарик Не инженер c161d501, Alexander Kravchenko, Harib Da, Великий Воин, вставай, Наташа Шеменкова, Gaydamaka Kozak
 Всего на сайте: 77 писателей
 
 
 
 
 
 вверх