EN|RU|UK
 Форум Украины(624042)
  128  7
Тему создал:

В.Янукович: Треба змінити тональність українсько-російського діалогу

"Потрібно провести двосторонні переговори України і Росії на найвищому рівні, змінити тональність українсько-російського діалогу і негайно підписати двосторонній меморандум", – наголосив Лідер Партії регіонів Віктор Яункович в інтерв'ю інформаційному агентству "Рейтер", говорячи про першочергові кроки в розв'язанні газової кризи. За його словами, країни-сусіди не можуть жити в такому стані, як зараз, і народи України й Росії не підтримують подібних взаємин.

"Не існує такого приладу, яким можна було б розділити рівень відповідальності Президента і прем'єр-міністра і виміряти, хто з них більше винен. Вони обидва були учасниками переговорного процесу і обидва мають достатньо повноважень", – зазначив Віктор Янукович, відповідаючи на запитання "Рейтер" щодо того, хто більше з українського керівництва винен у газовому конфлікті України і Росії.

"Якщо після відставки нинішнього уряду, в необхідності якої немає жодних сумнівів, не буде створена нова коаліція, то на Україну чекають дострокові парламентські вибори", – сказав Віктор Янукович агентству "Рейтер".

"Я впевнений, що час випробувань, який настав для України, змусить політиків об'єднатися і створити ефективну систему влади", – наголосив Лідер опозиції.

"Партія регіонів не має наміру дестабілізувати ситуацію, але ми передбачаємо зростання протестних настроїв у зв'язку зі збільшенням рівня безробіття, суттєвим погіршенням життя людей, тривогою громадян за завтрашній день," – сказав Віктор Янукович, коментуючи свою заяву про 100 днів, які дала Партія регіонів нинішній владі для виправлення помилок.
http://www.partyofregions.org.ua/pr-east-west/49708fbb02291/

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Саша Крест, України вірний ж-д, Варраван, Igor Salnikov, Alex Ukraina b20e163e, sulima ivan, Слава Украине 706c8f12, Vedana
 Всего на сайте: 23 писателя
 
 
 
 
 
 вверх