EN|RU|UK
 Форум Украины(618153)
  311  23
Тему создал: Гуцул

В Украине палят русские флаги.

Спалення російського прапора влаштували біля Генконсульства Росії у Львові представники націоналістичних партій – Української партії та Конгресу українських націоналістів.
Акція відбулася під час пікету консульства. Близько двох десятків людей, переважно, молодь, таким чином протестувала проти дій Росії у конфлікті з газопостачанням. Студенти, які ледь встигли на проведення акції з заліків, тримали у руках щити як символ того, що Україна стала щитом Європи, за їхніми словами, від «азіатів та татаро-монголів».
Як повідомив голова Львівської міської організації Української партії Остап Стахів, акція пройде у Києві, Одесі, Харкові, і Сімферополі. «Внаслідок позиції Росії мільйони людей опинилися на межі замерзання, – каже Стахів. – Ми засуджуємо дії Росії відновити спробу побудови міждержавних відносин мовою імперських амбіцій».
На додачу до цих слів учасники акції погрожували вдатися до кардинальних дій, зокрема, порозбивати вікна, виключити від газопостачання російське генконсульство, винести консульство зі міста.
Потім відбулася театралізована вистава, учасники якої перевдягнулися у пастуха і ведмедя. Пастух з дудкою (Путін) водив на повідку ведмедя (Медвєдєва).
Після цього націоналісти спалили перед генконсульством російський прапор.

http://www.galinfo.com.ua/news/society/47706.html

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Murlin Murloff, Kaba Mota, Bob2, SuperVsirf ., vastness 615169c4, Лариса fb3d953c, три - пятнадцать, Irada, Andreas Hänse, Япона Мать, Палиця Василь, Саша Саша Саша, Jimmy Hill, Yuriy Gavrysh, Dev Adhikaru, IMPERIUM LEGIONIS, Harib Da, Питер Пэн 53064d72, Геракл Платонович, SergTranscarpathian, Саша Киев, Anton Chernysh
 Всего на сайте: 86 писателей
 
 
 
 
 
 вверх