EN|RU|UK
 Форум Украины(625233)
  127  2
Тему создал: ТУЗ

Столичний мер Леонід Черновецький купив футбольний клуб "Арсенал" (Київ). Про це в ексклюзивному інтерв'ю ТСН повідомив колишній власник клубу Вадим Рабінович. Він, зокрема, розповів, що клуб придбав столичний мер, але президентом "Арсеналу", можливо, буде його син Степан Черновецький. Ціну клубу Рабінович поки не оприлюднив. Разом із тим, в одному зі своїх нещодавніх інтерв'ю він невисоко оцінив клуб, зазначивши, що на гроші, отримані від його продажу, навряд чи можна придбати пляшку доброго коньяку. Нагадаємо, Вадим Рабінович продав "Арсенал" 11 січня. За його словами, він продав клуб, тому що буде претендувати на посаду президента української футбольної Прем'єр-ліги. Раніше бізнесмен претендував на отримання землі в Києві для будівництва стадіону "Арсеналу". Втім, з цього нічого не вийшло. Вадим Рабінович придбав ФК "Арсенал" у травні 2007 року. До цього клуб перебував у комунальній вл

Столичний мер Леонід Черновецький купив футбольний клуб "Арсенал" (Київ).

Про це в ексклюзивному інтерв'ю ТСН повідомив колишній власник клубу Вадим Рабінович.

Він, зокрема, розповів, що клуб придбав столичний мер, але президентом "Арсеналу", можливо, буде його син Степан Черновецький.


Ціну клубу Рабінович поки не оприлюднив. Разом із тим, в одному зі своїх нещодавніх інтерв'ю він невисоко оцінив клуб, зазначивши, що на гроші, отримані від його продажу, навряд чи можна придбати пляшку доброго коньяку.

Нагадаємо, Вадим Рабінович продав "Арсенал" 11 січня. За його словами, він продав клуб, тому що буде претендувати на посаду президента української футбольної Прем'єр-ліги.


Раніше бізнесмен претендував на отримання землі в Києві для будівництва стадіону "Арсеналу". Втім, з цього нічого не вийшло.


Вадим Рабінович придбав ФК "Арсенал" у травні 2007 року. До цього клуб перебував у комунальній власності Київської міської державної адміністрації і деякий час знаходився на межі припинення існування. Команді не вистачало фінансів.

Повне ексклюзивне інтерв'ю Вадима Рабіновича дивіться сьогодні в ТСН о 19:30.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Rostyslav Komarnytsky, Славик Шустрик, НБ, Vedana, Bogdan_, Roman Kononenko, Хавронников Степан, Саша777, 1BetarD, Murlin Murloff, Maxim Isajew, 133133, Urs, Гриша Данилец, John Smith 4c07b967, Олег Петрович ed2c8e0a, DI GI, Вовец Путлер-Капут 60b080be, Лилия Стацкая, Horvi Hor d3d97a8c, Miko R 798886a8, Maxim Ak-Murza, ПРАВДИВЫЙ, Garsia UA, kira129, Irada, John Observer, alex lagun
 Всего на сайте: 83 писателя
 
 
 
 
 
 вверх