EN|RU|UK
 Форум Украины(624394)
  144  10
Тему создал:

В.Янукович:"і Президент, і прем'єр-міністр разом повинні... подати у відставку"

Відповідаючи на запитання стосовно оцінки дій українських урядовців під час газових переговорів з росіянами, Лідер Партії регіонів підкреслив, що немає системного підходу: "Його не було впродовж всього року. Була імітація, що йде переговорний процес. Насправді підходи були дуже несерйозними. Тому ми і не отримали відповідь на початку цього року на це питання. Тобто, який був підхід, такою була і відповідь.

Зараз потрібно знайти рішення та відповісти на питання, чому ми не розрахувалися на сто відсотків за той газ, що ми отримали з Росії. Це – відповідальність України? Відповідальність.

Друге питання: якщо ми не розрахувалися, то куди пішли гроші, які були зібрані зі споживачів газу в Україні? І чому ціна на газ в середині року була 320 доларів, а не 179 з половиною?

Я вже неодноразово казав, що ми не розрізняємо владу. Ми сьогодні вважаємо, що і Президент, і прем'єр-міністр разом повинні визнати свої помилки і подати у відставку. Це – наші вимоги. Скільки можна знущатися над країною?"

Віктор Янукович також зазначив, що чим скоріше відбудуться ці відставки, тим краще буде для держави і всього українського народу. "Ми впевнені, що це треба робити", – констатував Лідер опозиції.

http://www.partyofregions.org.ua/pr-east-west/496b47c5ab2a3/

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Фантом 2, Cтарий Кінь, Константин 1041a131, Татьяна Ломонос, Дмитрий неважно 0a78bb4e, Livij, Igor L, Евгений Калашников, Art Severin, Саша777, Alexx Lexton, soren, Андрей Шевченко 73396fdd, Oleksandr Ievtushenko, Наталья Гречкина fc43328e, Anderer, укропбандерівець, Константин Гризодубо, Игорь Хирскл, экзорцист, Anatoly Filatov, Бумеранг, НБ, zaParisian, Фундя Имбик, Гыг с Вами, РОСИСЯ ВПЕРДЕ 2b6ce1d0, рихард зомби, 133133, Антип61, володимир ткачук c26f1e8d, Берлага Дрейфус, Андрей Веселовский, Serega 62, Батько Махно dd05eddf, васисуалий лоханкин fdb5505f, variable general, Вася Шевченко f77d76ba, Кирпичев, Зенит-Циклон-ДНЕПР, Tierre, Alexandr Slavich, Colt, Ласковый зверь, Юрий Шмадченко, Stephan Bil, Вова Индюков, SergTranscarpathian, сергей садовский, Игорь Брунь, rdjirov, Николай Журавель 28f686bb
 Всего на сайте: 178 писателей
 
 
 
 
 
 вверх