EN|RU|UK
 Форум Украины(618366)
  199  22
Тему создал:

Проміжні підсумки газової війни. Бліц-криг не вдався.

ситуація така як і була станом на 6 січня: контрактів немає, Україна не зобов"язувалася купувати російський газ, а Газпром відновлює транзит під тиском Европи і вже не зможе його припинити. При цьому ЕС ПОГОДИВСЯ, що Україна буде спалювати необхідну кількість технічного газу без контрактів. Все як і раніше. Але Газпром зі своїми криками про крадіжки програє. Україна і надалі спалюватиме технічний газ, але вже ніхто не скаже, що вона краде. Бо це ж під наглядом европейських спостерігачів.
Продовжуємо спостерігати за істерикою Газпрому і не купуємо.
Операція по принуждению к покупке провалилась. Чекаємо на капітуляцію Газпрому. ЕС відходить на другий план. Їм поставки поновлять і вони заспокояться.
Газпром зараз буде тягнути з відкриттям газу для європейців, тому що якщо все відновиться на таких умовах, що Україна і досі спалює технічний газ, то доведеться визнати ведення наклепницької пропаганди проти України , коли кожного дня заявляося про крадіжки. Тепер вони не зможуть апелювати ніякими крадіжками. Отже зараз НАФТОГАЗ затиснув Газпром у лещата. Часу немає , в Нафтогаз не погоджується купувати по 450.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Саша Крест, про, Лола Ножкинв, Alexei Skibo, Лорик Мор, ВоваГаагский ТеррористОбыкновенный, Arkady Korshun, Gaydamaka Kozak, Hulio, Ksenia VB, Igor Lemke dd5e2437, Yakiv Sirko
 Всего на сайте: 40 писателей
 
 
 
 
 
 вверх