EN|RU|UK
 Форум Украины(630434)
  295  4
Тему создал: Укр..

Нафтогаз надіслав Газпрому різдвяне привітання))

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» привітала російське ВАТ «Газпром» з наступаючим Різдвом Христовим.

Текст привітання розповсюдив сьогодні прес-центр НАК «Нафтогаз України».

«У сучасному світі нафтогазова галузь грає провідну роль в динамічному розвитку суспільства будь-якої держави. Нафтовики і газівники по праву можуть пишатися тим, що саме від їхньої важкої, але престижної роботи багато в чому залежить енергетична безпека всього людства», - наголошується в поздоровленні.

Колектив НАК «Нафтогаз України» побажав колективу ВАТ «Газпром» успіхів у справах, творчого натхнення і міцного здоров`я.

«Будьте завжди сповнені оптимізму попри сьогоднішні негаразди! Зичимо вашим сім`ям і друзям процвітання і благополуччя, радості й добра, взаємної поваги і впевненості в завтрашньому дні! Хай рік, що наступив, буде щедрим на любов у ваших серцях, додасть МУДРОСТІ в повсякденних справах», - говориться в привітанні.

Текст привітання підписав голова правління НАК «Нафтогаз України» Олег ДУБИНА, а також заступники голови правління і члени правління.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Повелитель укрожопых, Baden, Еxorcist, Геннадий Медведев 83626c07, Русскоязычный Бандеровец 905c405d, сергей Ткаченко e4b92edc, Clyde, Uri Kononenko, Gaydamaka Kozak
 Всего на сайте: 28 писателей
 
 
 
 
 
 вверх