EN|RU|UK
 Форум Украины(636042)
  2381  187
Тему создал: Без Имени

Хто кого: Володимир Івасюк чи Володимир Висоцький? Українці чи 5-а колона

Влада Шевченківського району Києва, яку представляє космополіт Пилипишин (слуга Черновецького-Космоса) і його антиукраїнська депутатська братія (в депутатах - багачі) вирішили встановити на Львівській Брамі пам"ятник В.Висоцькому на тій підставі, що його дід тут жив. Якщо йти за таким принципом, то в Україні треба поставити пам"ятники усім російським євреям, оскільки вони або народилися тут, або їхні родичі жили. Всі вони вірою і правдою служили імперії і допомагали їй знищувати неугодних нацменів. Висоцький - середньої руки поет представляв російську шансон-культуру, йому створили образ великомученика, хоча він жив добре і навіть їздив до своєї жінки в Париж і не тільки. Відношення як такого до України не має, але тут мешкає велика частина манкуртів, самоїдів, яничарів, яким байдужа українська культура та й сама Україна. Це - раби-фанати. А євреї підтримують свого одноплемінника, це зрозуміло. От і кинули вони всі сили на те, щоб встановити ще одну мітку в Києві, щоб з часом сказати: все це наше! Для Висоцького є Москва, отже там хай що хочуть роблять - він там жив і творив, але причому тут Україна і його фанатичні уболівальники, які навіть не розуміють, де живуть. Через 5-10 років нове покоління забуде Висоцького, прийдуть нові "герої нашого часу", а ми червонітимемо від запитань своїх дітей і онуків, а чому дурні українці ставлять пам"ятники гітаристам? У нас що немає видатних митців?
Наприклад, Володимир Івасюк, слава якого зростає з року в рік. Цей талант прославив Україну на увесь світ, підняв українців з колін, за що його і знищили московські гестаповці. ТО чому на Львівські Брамі не встановити пам"ятник Володимирові Івасюку? Доки українці чухатимуть свої потилиці, то космополіти понаставляють на кожній вулиці пам"ятники чужинцям, перетворять Україну на такий собі придаток до Російської імперії. Недарма вони активізують 5-у колону, всіх бомжів і проституток всякого роду. Щоб піднести на блюдечку Путіну деморалізовану і морально знищену Україну. Протестуймо, доки не пізно. Ні - пам"ятнику Висьоцькому у Києві! Так пам"ятнику Володимиру Івасюку у Києві!
Де нціональні партії типу "Свобода" ( їхній лідер Б.Бенюк русифікує діточок і українців на СТБ) і організації, Спілка письменників, "Просвіта"? Чекають свого кінця чи сплять на теплій українській печі, загодовані владою?

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх